Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

M-am îndragostit

#11
Si next-ul. Atentie, acest capitol contne scene hot sper sa va placa:D. Lectura placuta si Ja ne'.


[center]Capitolul 4.


Chriss P.O.V [/center]


Stateam pur si simplu in picioare, privind cum blonda imi "rasfata" amicul. Pur si simplu doar stau, nu tu gemete, nu tu placere. Defapt, mandria mea nici nu e sculata. Fata asta se chinuie de o jumatate de ora si nimic. Ce naiba? doar nu-s gay sa-mi placa doar barbatii.. Oare ce e cu mine? de ce nu-mi reactioneaza organul la atingerile blondei? Off..sper doar ca nu m-am transformat in gay peste noapte. Oftez sonor si ii spun fetei sa inceteze. Imi ridic pantaloni si plec, fara sa mai zic nimic. Fata fuge dupa mine si ma striga, insa parca sunt in transa, nici nu-i raspund. Defapt am si uitat pe moment ca nu e vreo fata de la bordel cu, care nu ezitam deloc sa-mi petrec noptiile mai demult. Ea e iubita mea, Cristina. E o fata normala, cred. Adica sunt cu ea de aproximativ 2 ani si nu stiu prea multe despre ea, probabil ca nu mi-a prea pasat. Nu-s genul de baiat care si-ar spune in gand "Gata, m-am indragostit". Neah, nu mi se potriveste genul asta de baiat. Revenind la Cristina, e o tipa destul de frumoasa. Parul ei negru ca taciunea e moale si lung pana la fund, iar ochii ei verzi nu-mi aduc niciun sentiment. Pielea ei e alba ca laptele, te face sa crezi ca e papusa. Formele ei bine conturate, parca te indeamna la pacat. Defapt daca stau eu sa ma gandesc mai bine, tot corpul ei te indeamna la pacat. Are o voce pitigaiata care iti zgarie timpanele. Stiu eu ce va zic. Mereu striga la mine " Chriss, mi-ai adus ce ti-am cerut?" sau " Chriss, ce i-ai luat printesei tale din mall?". Vezi sa nu! auzi tu, printesa. Bine ca nu se considera si regina Americi. Oricum, cel mai urat face atunci cand ii ascund fardurile. Stiu, e copilaresc din partea mea, dar totusi ma amuza cand e nervoasa. Cam atatea stiu eu despre Cristina. Nu stiu unde isi petrece timpul si cu cine (inafara de timpul cand sunt cu ea) si nici nu-mi pasa. Daca vrea sa ma insele, daca nu, nu. Singurul de care imi pasa e Reey. E cel mai bun prieten al meu si cel mai tare tip pe care l-ai putea intalni. Ma intreb uneori, oare cum ar fi fara glumele stupide facute de el, dimineata? Cred ca oribil.. nu si-ar mai avea rostul dimineata fara glumele lui. Totusi, ultima lui gluma a mers mult prea departe! ce se v-a intampla data viitoare? daca v-a mai face glume dastea? ce o sa ma fac? doar nu vrea sa ne-o tragem nu?! sper ca nu, din toata inimioara mea pura si neatinsa. Zic pura, deoarece nu am iubit pe nimeni pana acum. Sper sa nu iubesc, am auzit multe chesti despre iubire. Cica, iubirea adevarata te loveste cand te astepti mai putin si te face sa suferi. Uneori mi-as dori sa cunosc si eu sentimentul ala, de bucurie. Sa simt ca vreau sa protejez doar aceea persoana pe care se presupune ca o iubesc, sa traiesc pentru aceea persoana, sa ma sacrific, sa-i vreau binele. Iar alteori cred ca e mai bine asa cum sunt acum : nu-mi pasa de nimeni pentru ca nu iubesc. Bineiteles, prietenul meu cel mai bun face exceptie. Il iubesc, dar ca pe un frate. Nimic mai mult sau... da? Ce a fost cu acel gand? nustiu. Defapt nici macar nu mi-am dat seama cand am ajus acasa si mai ales cand am ajuns in patul meu. Totul mi se pare ciudat. Eu sunt un ciudat, mandria mea se comporta ciudat, toti sunt ciudati. Parca sunt intr-un film de ciudati in care eu sunt ciudatul sef. Cireasa de pe tort ar insemna sa intre prietenul meu cel mai bun in camera la mine, intr-o fusta sexy si sa mi se scoale. Asta le-ar intrece pe toate! Imi dau jos toate hainele, lasandu-ma intr-o pereche de boxeri albi. Era destul de cald. Imi scutur capul alungand ideile de dinainte si ma asez pe pat inchizand ochii in speranta ca voi adormi.



[center]***
Reey P.O.V[/center]


Stateam si faceam ultimele retusuri la stilul meu din asta seara. Aceela fiind de "fata rea". Tot timpul m-am intrebat cum e sa fi femeie. Ce simt ele cand o fac, cu cineva. Ce simt ele cand nasc copii? (asta nu aveam cum sa aflu pe pielea mea). Ce simt ele cand le admira un barbat ? cand sunt complimentate pentru frumusetea naturala nu pentru 1 kg de make-up pe fata, ce daca il atingi un pic se duce. Ce simt ele cand noi le parasim? Ce simt ele cand saruta un baiat la care tin? Prea multe intrebari . Prefer sa ma gandesc la seara asta si la gluma ce urmeaza sa o pun in aplicare. Ma uit in oglinda si parca ma bufneste rasul, desii nu-mi sta rau in rochita asta (oricum nu am mai purtat altele). Port o rochie neagra, cam pana sub fund cu spatele gol. Foarte sexy dupa parerea mea. Chiar Imi place cum arat in rochie. Imi dau seama ca am o minte bolnava la ce o sa urmeze. Ma indrept tiptil spre camera prietenului meu Chriss. Deschid usa usor si observ ca doarme. Exact ca un ingeras. Il privesc timp de 5 minute si l-as mai privi asa o viata intreaga. E mai dulce ca mierea, e fermecator. Ma simt vrajit. Ies din transa in care am intrat si ma pun peste el, reusiind sa-l trezesc. Il privesc in ochii si zic :
- Ce faci, dragoste? (imediat ma si bufneste rasu daca nu trec la actiune mai repede)
Acesta sta si ma analizeaza din toate punctele de vedere, afisand o privire...perversa?! ce naiba? trebuia sa fie speriat!
- Bine fac iubire, ai chef de ceva actiune? ma intraba acesta.
Eu nici nu raspund. Prefer sa ma rezum la actiune. Imi apropii chipul de al sau, privindu-l in ochii, parca pentru ultima data. Fara sa mai stau pe ganduri imi unesc buzele de ale sale, formand un sarut pasional. Il musc de buza posesiv, bagandu-mi limba in lacasul sau umed. Doar eu eram "fata rea" nu? Normal. Ii caut limba si o gasesc. Cand realizeazaa ca ii provoc limba la un duel, riposteaza duelanduse cu limba mea. Trebuie sa recunosc, ca imi place aceasta "gluma" foarte mult. Sper sa nu se mai termine. Imi trec mainile pe sfarcurile lui deja intarite, sub atingerile mele. Ii i-au intre degete si incep sa ma joc cu ele, Chriss scotand gemete de placere. "Stiam eu ca se excita daca fac asta" gandesc eu. Trec de la buze la gat. Il ating usor dar salbatic in acelasi timp. Fac cerculete de saliva pe gatul sau fin si albicios. Are un gust destul de bun, ma face sa vreau sa-l gust mereu. Asa cum am trecut de la buze la gat, fac si invers. Trec din nou la buzele lui dulci, gustandu-le din plin. Vreau sa am intiparit in minte dulceata buzelor lui. Din nou, cobor spre gat de data aceasta muscandu-l. La contactul dintilor mei cu pielea lui sensibila, acesta scoate un tipat. Cobor la abdomenul sau si imi desenez initiala, marcand "ce-i al meu". Un ranjet diabolic imi apare pe chip, atat de necaracteristic mie. Imi indepartez repede rochia, lasandu-l pe Chriss sa i-a "coducerea". Acesta Isi apropie chipul de al meu, parca vrand sa ma inebuneasca. Parca stia ca vreau sa gust cat mai mult si mai repede din dulceata buzelor sale. Fara sa o mai lungeasca isi uneste buzele cu ale mele, formand un sarut pasional. Mi se parea mie sau baiatu asta nu a facut sex azi? pare flamand de pasiune.. imi cere voie sa-si introduca limba in lacasul meu umed si accept. Imi cauta limba si o gaseste, incepand sa se dueleze cu ea. Tremuram sub el, un fior imi strabatea sina spinarii. La contactul buzelor lui cu sfarcurile mele am inceput a geme, de placere. Era diferit de Jhon. Era bland si salbatic, imi provoca placere si pariu ca la final nu-mi arunca in fata replici de parca as fi vreo femeie ce se vinde pe bani. Chriss nu piede vremea, si-si da jos boxeri si pe ai mei la fel.
- Esti gata? imi zice acesta ranjiind.
- Da! hai odata, nu mai am rabdare. zic eu, chiar fiind nerabdator.
Dupa replica mea, Chriss isi pune organul la "intrarea in tunel" cum ii zic eu si ma patrunde salbatic oarecum. Isi impinge organul tot mai tare in mine, eu inclestandu-mi maxilarul.
- Il ai mare, omule!
- Stiu, deaia o sa vezi ce inseamna placerea acum.
Dupa ce ii intra toata mandria in mine, incepe cu miscarile de dute-vino care ma excitau al naibi de tare, ba chiar ma faceau sa gem de placere. Din cand in cand ne mai sarutam pasional, mariind placerea pentru mine. Sunt constient ca mi-o trag cu cel mai bun prieten al meu, dar e al naibi de bine. Ma simt diferit. Imi i-a picioarele, punandu-le pe umeri sai ca sa ma patrunda mai adanc. Cand planul ii reusi, eu imi arcuiesc spatele de durere. Nu mult timp trecu, caci corpul meu s-a obisnuit deja cu orice pozitie, Jhon fiind faptasul. Chriss isi pune mana pe sexul meu, facand miscari de jos in sus destul de rapide. Stiam ca acest act era doar un vis, era doar ireal. Dupa ce o sa se termine o sa ma urasca. E prea de tot ca sa fie adevarat. Momentul finalului se apropia in ritm alert. Eu si Chriss ne-am eliberat de lichidul lipicios aproape deodata cazand grei pe suprafata moale. Stiam ca dimineata o sa o patesc. Stiam ca am depasit demult stadiul de "glumita".







Sper sa fie ok capitolu asta, m-am chinuit ceva la el :D.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.



Răspunsuri în acest subiect
M-am îndragostit - de Lexxu - 28-01-2012, 02:50 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Daria - 28-01-2012, 03:35 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 28-01-2012, 03:43 PM
RE: M-am îndrăgostit - de hiimera - 28-01-2012, 04:43 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 28-01-2012, 10:29 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 28-01-2012, 10:53 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 29-01-2012, 01:02 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 29-01-2012, 01:22 PM
RE: M-am îndrăgostit - de hiimera - 29-01-2012, 01:51 PM
RE: M-am îndrăgostit - de DiZ - 29-01-2012, 01:53 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 30-01-2012, 09:55 PM
RE: M-am îndrăgostit - de hiimera - 30-01-2012, 11:20 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 31-01-2012, 12:26 AM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 31-01-2012, 08:23 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 31-01-2012, 09:27 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 01-02-2012, 02:27 AM
RE: M-am îndrăgostit - de Lexxu - 03-02-2012, 10:22 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 04-02-2012, 02:30 AM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 04-02-2012, 07:07 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Lexxu - 05-02-2012, 08:47 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 05-02-2012, 10:07 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 07-02-2012, 07:35 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 07-02-2012, 08:26 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 09-02-2012, 12:43 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 09-02-2012, 05:58 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Sushi - 11-02-2012, 01:39 AM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 12-02-2012, 08:37 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 16-02-2012, 09:03 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 18-02-2012, 08:00 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 19-02-2012, 04:28 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 19-02-2012, 05:28 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 22-02-2012, 09:00 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 26-02-2012, 08:32 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 03-03-2012, 06:35 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Sushi - 03-03-2012, 07:34 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)