Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

M-am îndragostit

#1
Buna tuturor ^^ sunt noua pe aici si specific ca acesta este al doilea fic al meu. M-am decis sa fac un fic yaoi deoarece ador ficurile yaoi iar, dupa parerea mea sunt superbe. Sper sa va placa si va rog nu vreau critici prea dure..ca sunt o incepatoare in domeniul asta;3. Multumesc mult si lectura placuta ! Ja ne'.

Varsta minima: + 18
Gen: Yaoi
Limba: Romana
Observatii cu privire la continut: limbaj vulgar!!! ( in unele capitole )
Tipul de comentariu solicitat: Simplu.





[center] ^Prologue^ [/center]


Poate daca era totul diferit..poate puteam fii cu fosta mea logodnica. Nu! nici vorba eu nu-s asa ma bucur ca am putut fi sincer cu ea desii era cam suparata ca i-am zis nu...tocmai la nunta ei "de vis". I-am distrus iluziile si acum...ma simt ca un bou, nu, mult mai rau de atat. Ce o sa creada? probabil ca ma uraste.. nici nu imi raspunde la telefon. Wow, pot fi mai prost de atat? nu cred.. cum sa imi raspunda cand eu i-am zis nu la propria nostra nunta. Sper sa se rezolve totul.. nu mai suport toate aceste torturi... nu mai vreau. M-am saturat de tot si de toti. Sper sa mor...vreau sa mor..



[center]Capitolul 1.

Reey P.O.V[/center]



Stau in pat si ma tot foiesc exact ca un copilas de 3 ani care atunci cand simte ca mama lui nu mai e langa el.. o striga sau o cauta cu palmele sale mici. Inca nu pot sa cred ce am facut.. eu, eu i-am zis ca nu vreau sa fiu sotul ei. Oare am luat-o razna? nustiu.. probabil ca nimeni nu o sa-mi raspunda. Ahh, eu sunt Reey si am 22 de ani. Am parul de culoare sau mai bine zis non culoarea negru, iar ochii de culoare albastru deschis te fac sa inoti in ei, daca ii privesti. Sunt un barbat in cautarea fericirii.. sau ma rog am fost pana acum cateva zile. Eram pe punctul sa ma casatoresc, dar.. am refuzat si am fugit din Biserica de parca eram un pusti fricos. In fine.. imi scutur capul alungand orice gand "naspa" si ies din camera in cautarea a ceva.. nici eu nu stiu ce caut, dar caut si caut acel lucru sau aceea persoana. Insa nimic.. e goala casa. Doar eu si cu mine mai suntem aici. Ies din casa si ma uit in dreptul piscinii.. iar ma amagesc ca aceea persoana v-a aparea , dar nu. "Aceea persoana" ma refer la fosta mea logodnica Maya. Ea are 20 de ani si e o persoana speciala pentru mine.. sper doar sa ma ierte candva. Are ochii caprui si sinceri sau asa mi se parea mie, iar parul ei albastru se potrivea perfect cu noanta ochiilor mei. Aceea femeie m-a invatat sa iubesc, adica sa cunosc iubirea.. ma simt atasat de ea, doar ca nu cred.. nu poate fi iubire.. poate e dragostea de sora. Pacat ca mi-am dat seama prea tarziu si am facut-o sa sufere.. nu o sa mi-o iert niciodata. Eu vreau doar sa mor acum! cineva tuseste fortat ca sa imi atraga atentia. Imi intorc privirea la acel cineva si lacrimile parca nu se mai opresc. Barbatul ma i-a in brate si imi zice :
- O sa fie bine Reey... sunt aici pentru tine.
- Cum sa fie bine?! Cum?! te rog zi-mi si mie... i-am zis nu, si ea a visat la aceasta nunta mereu.. i-am spulberat orice vis si am fugit ca un laa. zic eu plangand si mai tare..
- Stai calm frate, o sa fie bine si in plus nu trebuie sa te casatoresti daca nu vrei.
- Asta asa e frate, dar ea? pariu ca se simte groaznic si vrea ca sa fie un cosmar urat. Ma urasc pentru asta..
- Nu trebuie sa te urasti si in plus doar nu o sa se sinucida nu?! zice acesta.
- Nu vorbi prostii. zic eu serios, stergandu-mi lacrimile.
Ma eliberez din bratele lui puternice si il chem in casa, acesta acceptand imediat.El e prietenul meu cel mai bun Chriss. Ochii lui verzi te fac sa crezi ca lumea e mai buna, iar parul lui saten pare perfect. E de o varsts cu mine si il iubesc enorm de mult. Pot sa-i zic orice..
Ne indreptam spre camera mea cu pasi marunti. Ajungem si ma asez comod in sezut apoi incep sa-i spun:
- Eu...eu..nu o iubesc pe Maya ca si iubita ci, ca o sora...
- Wow, nu ma asteptam la asa ceva..dar ce te-ai indragostit de alcineva? intreba el curios.
- Cred ca da... zic eu un pic incordat.
- Pai ce mai astepti? invitatii speciale? zi-mi despre cine e vorba.. zice el curios.
- Ahmmm... de o tipa blonda. Mint eu
- E bine atunci. Cum o cheama? Unde ai cunoscut-o si e buna? zice el si mai curios.
- E buna si o cheama Kira. Am cunoscut-o intr-un club, iar restul detaliilor sunt strict secrete. zic eu
- Bine, bine eu ma duc in camera mea, am putina "treaba".
- Bine, bine du-te. zic eu chicotind.
Parca m-a mai inveselit discutia cu satenul.. Doamne cat pot sa-l ador pe omul asta. Ma bucur ca mi-e prieten.. totusi nu pot uita de Maya.. dar, poate e mai bine asa. Ma schimb de costumul pe care il purtam si ma las intr-o pereche de boxeri negri. Am de gand sa dorm... trebuie sa ma odihnesc.. Ma asez pe suprafata moale si inchid ochii numai de cat insa nu dorm.. nu pot! vad aceeasi ochii patrunzatori.. aceelasi temperamet.. aceelasi om de gheata...





[center] ***


Jhon P.O.V[/center]



Stau in pat si privesc tavanul ganditor.. Ma gandeam pur si simplu la o anumita persoana.. un anumit tip defapt. Era vorba de Reey. Tipul asta e prea bun ca sa-mi scape.. oricum am reusit ce mi-am propus pana acum adica : sa nu se casatoreasca. Aveam batai de cap cu tipa aia Maya.. era in plus. Oricum am de gand sa scap de ea, dar nu azi.
Inca mai am in cap imaginile cu mine si Reey sub dus. Ahh, a fost de vis. Asa trebuie sa fie in fiecare zi.. sa fie doar al meu! si cine se atinge de el, ar fi bine sa se fereasca de razbunarea mea. Oh da, eu sunt Jhon si am 24 de ani. Am parul de culoare galbena adica blond si ochii de un albastru inchis. Corpul meu lucrat e acoperit de tatuaje. Pe fata am doua pirce-uri in buza, verigi de-o parte si de alta, un pirce in limba si unul in nas. Sunt genul ala "bad boy". Fac trafic de droguri insa nu am fost descoperit pana acum.. si nici nu o sa fiu zic eu. In fine sa lasam prezentarile si sa trecem la actiune.. trebuie sa primesc un "colet" acum. Se pare ca l-am si primit. In fata mea sta acum un tip brunet cu ochii negri, corpul facut cat de cat. Tremura din toate incheieturile. Hah o sa fie amuzant! Imi dreg glasul si zic :
- Si tu esti ?
- Eee-u-u..- face o pauza apoi continua - sunt Fuku.
Ma apropiu de tanarul brunet si ii ridic barbia cu doua degete obligandu-l sa ma priveasca. Pare speriat rau de tot, oricum nu conteaza.
- Stii de ce esti aici nu? intreb eu pe un ton jucaus.
- N-nu. zice el speriat.
- Pai atunci hai sa-ti arat.
Ii cuprind buzele intr-un sarut pasional. Il musc de buza, iar acesta scoate un sunet infundat si le intredeschide (buzele). Eu imi bag limba in gura lui cercetand locul acela umed si o gasesc. Ma plictisesc repede de jocul asta si dintr-o miscare ii sfasii tricoul ajungand undeva pe podea. Il imping in pat asezandu-ma peste el. Imi trec limba peste sfarcurile lui intarite deja si zambesc pervers. Il scap si de pantaloni, boxeri apoi ii ating membrul acesta intarindu-se imediat. Imi fac loc intre picioarele lui si il patrund adanc. Acesta incepe sa tipe si sa boceasca. Ce idiot! Maresc miscarile de dute-vino si viteza la fel. Intr-o ora ma eliberez de lichidul lipicios si tanarul la fel. Ii spun sa plece si face in tocmai.. Fara sa imi dau seama zic cu voce tare : Nimeni nu ma satisface la fel de bine ca Reey..
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.



Răspunsuri în acest subiect
M-am îndragostit - de Lexxu - 28-01-2012, 02:50 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Daria - 28-01-2012, 03:35 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 28-01-2012, 03:43 PM
RE: M-am îndrăgostit - de hiimera - 28-01-2012, 04:43 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 28-01-2012, 10:29 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 28-01-2012, 10:53 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 29-01-2012, 01:02 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 29-01-2012, 01:22 PM
RE: M-am îndrăgostit - de hiimera - 29-01-2012, 01:51 PM
RE: M-am îndrăgostit - de DiZ - 29-01-2012, 01:53 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 30-01-2012, 09:55 PM
RE: M-am îndrăgostit - de hiimera - 30-01-2012, 11:20 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 31-01-2012, 12:26 AM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 31-01-2012, 08:23 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 31-01-2012, 09:27 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 01-02-2012, 02:27 AM
RE: M-am îndrăgostit - de Lexxu - 03-02-2012, 10:22 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 04-02-2012, 02:30 AM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 04-02-2012, 07:07 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Lexxu - 05-02-2012, 08:47 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 05-02-2012, 10:07 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 07-02-2012, 07:35 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 07-02-2012, 08:26 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 09-02-2012, 12:43 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 09-02-2012, 05:58 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Sushi - 11-02-2012, 01:39 AM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 12-02-2012, 08:37 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 16-02-2012, 09:03 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 18-02-2012, 08:00 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 19-02-2012, 04:28 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 19-02-2012, 05:28 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 22-02-2012, 09:00 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 26-02-2012, 08:32 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 03-03-2012, 06:35 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Sushi - 03-03-2012, 07:34 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)