Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Alicia & Mao.

#3
A doua poza nu mi se pare prea abstracta. Inafara de faptul ca liniile petalelor se intersecteaza nu vad cine stie ce... abstractitate. Si pe langa asta, este si "urat" desenata. Adica este murdara. Liniile sunt prea groase si ies, sunt si unele bucati uscate de rosu pe desen, pe langa alte culori care nu sunt in armonie, parca ai fi dat cu creta pe acea petala din stanga. Liniile maronii par a altceva *mind perv* si nici sunt si unele spatii albe unde ai dat cu albastru etc.
Prima poza mi-a placut si imi place. Culorile sunt frumoase, totul e dragut, scrisul e destul de atractiv, dar si aici sunt unele defecte, insa nu stau la zece noaptea sa le enumar pe toate. T___T Doar ca culoarea de fundal si una dintre liniile tipului s-au "combinat". Mai bine zis s-au sters, asa ca nu arata prea bine, dar nu prea se observa la primul ochi pe desen si nici nu e asa rau sau suparator la ochi, culoarea roz de pe foaie, care se intinde de jos in sus, mi se pare foarte potrivita, dar e o chestie la tip. Uita-te la... aaa... "coada" lui? Acel roz cu albastru... Defapt ce vroiai sa faci?
Merg spre prima lucrare.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
Alicia & Mao. - de Mao. - 28-01-2012, 12:41 PM
RE: Alicia & Mao. - de Alicia - 28-01-2012, 02:40 PM
RE: Alicia & Mao. - de yaoi maniac - 28-01-2012, 11:11 PM
RE: Alicia & Mao. - de Daria - 29-01-2012, 01:30 PM
RE: Alicia & Mao. - de hiimera - 29-01-2012, 09:52 PM
RE: Alicia & Mao. - de Alicia - 04-02-2012, 11:57 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)