Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Koisuru Boukun

#4
Ce parere aveti despre ova?Dar despre manga?[daca l-ati citit]
Manga nu am citit inca dar ova-urile au fost mult prea tari. De mult nu am mai vazut un anime care sa aiba in el si scene foarte hot dar si niste faze foarte foarte amuzante. Da, faza aceea dupa ce s-au trezit ei cand Sempai "atenteaza" la viata lui Morinaga a fost foarte funny !

Care este personajul vostru preferat?Si de ce?
Desi mie de obicei imi plac seme-ii foarte confidents, with an unexpectedly high doze of selfesteem and hot, Morinaga m-a cam dezamagit in acest caz. Adica da, era cute si un caracter impresionant pentru cat de mult il iubea Tatsumi si nu a renuntat la el nici cand the whole universe told him, he stands no chance, dar anyways unde voiam eu sa ajung este ca personajul meu favorit este Tatsumi. He`s so mean, and overreacting but in the same way really cute when he admitted (at least that`s what i could read between the lines) that he fell in love with Morinaga too after all.

Doriti sa ramana ova sau sa devina anime?
Hmm..an anime would mean that i could see more of them, dar cum a zis si yaoi maniac, cred ca e mai bine sa ramana doar la aceste 2 Ova-uri, pentru ca apoi s-ar prea lungi cu povestea si probabil ar ajunge la unele clisee des intalnite in alte anime-uri in care sunt prezente scene din viata cuplurilor, after they hooked up o.o

and @yaoi maniac - nu m-ar deranja sa se mai faca un ova in care sa arate ca Iason si Riki au scapat and they lives happily ever after 21 ! I mean da, finalul a fost unul exceptional, but u know...pentru linistea mea sufleteasca 21 i`m dying inside for every each yaoi anime/manga without a happy ending ! @.@
Don`t argue with idiots. They will drag you down to their own level and beat you with experience



Răspunsuri în acest subiect
Koisuru Boukun - de Lady Ririchiyo - 27-01-2012, 03:38 PM
RE: Koisuru Boukun - de Mao. - 05-02-2012, 11:30 AM
RE: Koisuru Boukun - de yaoi maniac - 29-03-2012, 04:55 PM
RE: Koisuru Boukun - de MsCreed - 05-05-2012, 11:02 PM
RE: Koisuru Boukun - de Addeh - 31-05-2012, 03:02 PM
RE: Koisuru Boukun - de Ciquita - 03-06-2012, 02:30 PM
RE: Koisuru Boukun - de Clau~ - 25-06-2012, 02:00 AM
RE: Koisuru Boukun - de 7Up - 10-07-2012, 01:28 PM
RE: Koisuru Boukun - de DeDal N. - 19-04-2014, 01:22 PM
RE: Koisuru Boukun - de yzyy - 26-06-2014, 08:38 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)