Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Lucru de neiertat pentru fanii k-pop!! Ce prostie!

#9
*laughing so hard* frate a fost așa amuzant 21 Sincer eu chiar am râs fiindcă puștii ăștia chiar spun adevărul. Oamenilor, SM En. fac bani după trupele astea să fim serioși. Să nu aveți impresia că acolo e totul roz. GG cât și SuJu sunt implicați într-un contract în care trebuie să respecte niște termeni so nu e vina trupelor că așa este muzica ci a celor care o face. Spre exemplu Johnny En. nu îi lasă pe soliști să aibă iubiți fiindcă le strică imaginea de idol. Vi se pare corect ? K-pop este un gen ce implică divertismentul.

Așa mai departe. Ascult K-pop, dar să mă urc pe pereți nu cred. Atuncui când cineva se ia de muzica voastră, amintiți-vă cum vă luați voi de Justin Bieber sau Rebeca Black. Nimănui îi va convine să li se spună chestia asta și mereu vor fi critici. Cât despre copii : Respect pentru tipul care a vorbit de generația lui. Wanna listen to some Queen instead ? : )) ah și copilul care a ghiciti că trupele provin din Coreea. You got it, fluffy .
-



Răspunsuri în acest subiect
RE: Lucru de neiertat pentru fanii k-pop!! Ce prostie! - de Flash - 11-01-2012, 06:19 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)