Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Breaking Bad

#8
Am urmarit trei sezoane pana acum. Mi-a fost mai greu pana sa incep, pana sa intru in priza, sau cum se zice, apoi urmaream episod dupa episod. Am luat o pauza dar sunt sigura ca soon...
Ce pot sa spun despre Walter?! Nu trebuie sa fii prea atent ca sa iti dai seama ca minut dupa minut devine din ce in ce mai satul de situatia in care se afla. Fie ca ii distruge unui a-hole masina scumpa si moderna, fie ca sperie de moarte niste adolescenti, acelea sunt momentele in care realizezi situatia in care se afla si vezi cum incetul cu incetul nu ii mai pasa de ce e corect, de gura lumii, in general. Considera ca merita mai mult si ajunge sa ii indeparteze cei cei pe care ii vede nedemni. A true villain is born, just like that. Fucking awesome !!!
Cat despre Jesse, el se maturizeaza, realizeaza in sfarsit ca viata nu e chiar asa cum a vazut-o pana atunci si asta il da complet peste cap. La cat de serios e serialul, exista momente ridicole in care nu pot sa ma abtin sa nu rad. Like "Get off the toilet!" Asta e unul pe care mi l-am amintit, mai pe la inceput.
[Imagine: ak8THBQ.png]




Răspunsuri în acest subiect
Breaking Bad - de Imparatul-Zeu - 08-01-2012, 08:40 PM
RE: Breaking Bad - de Andrei. - 09-01-2012, 04:18 PM
RE: Breaking Bad - de Imparatul-Zeu - 09-01-2012, 04:41 PM
RE: Breaking Bad - de Andrei. - 09-01-2012, 04:48 PM
RE: Breaking Bad - de Stormrage - 03-09-2013, 03:21 PM
RE: Breaking Bad - de Arinbjorn - 08-09-2013, 12:28 PM
RE: Breaking Bad - de Rebecka Ford - 19-11-2013, 06:57 PM
RE: Breaking Bad - de DeDal N. - 07-03-2014, 08:24 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)