Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The Big Bang Theory

#4
@Lia O sa vezi ca daca urmaresti toate episoadele o sa ajungi sa ii indragesti si pe Raj si Howard; faptul ca Raj nu poate vorbi cu femeiele decat daca e beat genereaza o groaza de situatii amuzante iar Howard... e o aparitie interesanta cu outfit-urile lui stridente si aere de mare cuceritor.

Eu ador serialul asta. Mi-a facut multe zile mai frumoase si il iubesc din cauza asta. Toate replicile sunt fantastice si pot sa zic ca inteleg destul de multe notiuni. Nu ca m-as mandri cu asta, nu-i chiar un documentar, dar uneori ma suprinde faptul ca cei care fac subtitrarea de vplay nu stiu uneori notiuni simple din filme cunoscute (ca unele nume sau ce inseamna orci). De aia nu ma uit la el cu subtitrarea in romana. Cred ca cel mai mult imi plac personajele si felul cum apar relatiile dintre ele. Ca si personaje preferate, imi place mai mult de Leonard decat de Sheldon (desi nu pot sa neg ca Sheldon face show-ul atat de bun) si o ador pe Beranadette. E simpatica cu vocea ei subtire, statura mica si outfit-uri de hipster. Ca sa nu mai vorbim de cat e de inteligenta.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine




Răspunsuri în acest subiect
The Big Bang Theory - de Flash - 01-01-2012, 04:24 PM
RE: The Big Bang Theory - de DeDal N. - 30-05-2012, 03:53 PM
RE: The Big Bang Theory - de Lia - 31-05-2012, 12:19 PM
RE: The Big Bang Theory - de Unia - 31-05-2012, 01:47 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)