Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sosetuta are aparat,deci Sosetuta face poze.

#6
Am sa le comentez doar pe cele din al doilea post daca imi permiti 5.

Prima poza nu este extraordinara. Imi place ideea, ce-i drept, dar daca era doar umbra ta si daca era reflectata pe ciment, sau undeva fara denivelari ca pe peretele ala era mai dragut, zic eu. Poza e umpic tremurata.

A doua e chiar draguta. Imi place mult cum ai prins culorile, dar calitatea nu e excelenta. Ai prins razele soarelui bine.

A treia e preferata mea. Ador cerul ala si culorile, si faptul ca acea casa a iesit mai in blur mi se pare ok. Copacul ala din dreapta jos ar fi putut sa nu fie, dar se integreaza cat de cat.

Faci poze bune pentru o incepatoare, sau cel putin eu am dedus ca esti o incepatoare. Am impresia ca-ti cam tremura mana, incearca sa rezolvi asta si focalizeaza inainte, in majoritatea pozelor detaliile nu sunt. Ideile tale sunt bune, dar poti aborda si alt subiect in afara de natura.

Imi plac mult pozele tale si sper sa mai postezi. Sper ca nu te-a suparat comentariul meu! Bafta in continuare hun! hug
[Imagine: sig24forkitu.png]Thanky Mao-chan! <3
[Imagine: 1znbkwk.png]
Thx Mimi! <3
My Tumblog.<3
“There midnight’s all a glimmer, and noon a purple glow, And evening full of the linnet’s wings.”—W.B. Yeats
The perfect bad girl. <3




Răspunsuri în acest subiect
RE: Sosetuta are aparat,deci Sosetuta face poze. - de ℂa s h m e r e ❤ - 11-01-2012, 07:35 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Poze irina3ser 1 3.209 23-04-2012, 10:37 AM
Ultimul răspuns: Diz
  Lacrimile unui aparat. Candy_Girl_Love. 5 4.629 19-11-2011, 10:23 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  poze. mellolo 2 3.064 04-08-2011, 10:58 PM
Ultimul răspuns: mellolo
  Poze ^^ nazrob 0 2.587 02-02-2011, 09:53 PM
Ultimul răspuns: nazrob
  Punctuletul face poze ^^ Verrine 8 4.787 08-09-2010, 12:03 AM
Ultimul răspuns: βεκi
  Poze xD Berry. 6 4.386 29-08-2010, 09:35 PM
Ultimul răspuns: SnowFlake.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)