Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O viata colorata in roz

#2
:-? pare intrersant.Este chiar interesant.


<Soro,abia astept sa cunosc mai multi baieti anul acesta!spuse blonda cu entuziasm.Sti ce o sa fac?
-Zimi surioara,ce o sa mai faci si de data asta?intreaba bruneta.
-Pai,mai intai ii fac sami culeaga din palma,apoi ii pun sami cupmpere ce mai este nou prin magazine si dupa le dau papucii!>

tipa chiar are tupeu :)) sa stii, mi-a placut aici. :))

Nu trecu mult timp si in fata usi clasei isi face aparitia un barbat imbracat intr-un costum negru,iar prin camasa deschisa la primii trei nasuri se puteau observa muschii bine lucrati,ca de obicei avea langa el patru bodyguarzi ca doar era cel mai mare afacerist al tarii si seful celei mai mari organiztii mafiote,dar se pare ca acest lucru "uitase" sa il spuna fiicei lui.

WoW :)) fica de mafiot :)) tare :))

deci imi palce cum sunta. mai vreau mai vrea dar:
-mai descrie te rog.Adica ai potential mare si poti mai mult.Descrie mai mult.Sa srim si noi mai mult.

Dar se pare ca conversatia a fost brusc intrerupta de clopotelul ce suna nebuneste anuntand inceputul orelor.Elevii se imbulzeau in incinta,care si cum sa intre primul.Ajunji in sala,elevii clasei a 9-a s-au asezat in banci incepand sa discute obisnuitele lor subiecte.De o data a intrat un barbat cu ochi abastri imbracat complet in negru,bluza ii scotea in evidenta corpul bine lucrat in atatia ani de lucru la sala.''

puteai sa mai descrii o gramada :|
bun deci, eu ti-am zis si chiar mi-a placut :))
conrinua, ai avut si greseli de tastare, dar se rezolva ele.:-j
-



Răspunsuri în acest subiect
O viata colorata in roz - de Kido - 08-11-2008, 11:05 PM
RE: O viata colorata in roz - de Flash - 09-11-2008, 10:36 AM
RE: O viata colorata in roz - de denisa - 09-11-2008, 11:17 AM
RE: O viata colorata in roz - de Kido - 09-11-2008, 01:44 PM
RE: O viata colorata in roz - de Kido - 10-11-2008, 02:56 AM
RE: O viata colorata in roz - de Kido - 10-11-2008, 07:19 PM
RE: O viata colorata in roz - de Flash - 11-11-2008, 10:27 PM
RE: O viata colorata in roz - de Aly - 28-11-2008, 11:48 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)