Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] More than pleasure... it's not for us

#1
Primul meu one-shot. Sper sa va placa.
More than pleasure it's not for us.(yaoi/+16)
Cap1 Nu te impacienta!

Negura' asta e tot ce pot vedea. De fapt, nici nu stiu daca am ochii inchisi sau deschisi. Ah! Pleoapele mele sunt mult prea usoare pentru a le putea simti presandu-mi ochiul. Cu riscul de a fi copia fidela a unui nebun, clipesc brusc de cateva ori. Spre fericirea mea dormisem ori mai precis, lesinasem. Nu-mi aduc aminte foarte bine. Am fost la bar cu tipa aia, am baut peste masura si iata-ma aici. Pe o suprafata moale cu asternuturi albe ce emana un miros discret de trandafir. Incerc sa ma ridic, dar este in zadar. Propriul trup nu ma asculta.
-Degeaba incerci. Am auzit o voce barbateasca din pragul usii. S-a apropiat de mine avand in mana stanga un bol cu fructe. Ce naiba se petrecea?
-Miako unde-I tipa aia?
-Nu-ti face griji pentru ea. Nici ea nu-si face pentru tine.
-Asta e o gluma? De ce nu ma pot misca?
-Esti drogat.
-Poftim?! Nu ma crezi? Chiar nu pot misca un deget.
-Bine... mai explicit: te-am drogat.
Ramasesem crispat. De ce ar fi facut asa ceva? Incercasem din nou ai impune corpulu meu sa reactioneze cumva. Dar in momentul de fata eram ca doi strain ice nu aveau de gand sa faca cunostinta prea curand.
-Ce e? tot nu reusesti sa te misti? Ma interoga cel dinaintea mea, ranjind sadic.
-Taci nenorocitule! Ce mi-ai facut?
-Deocamdata nimic. Astept sa-ti dai seama de propriile prostii.
Prostii? Da ... m-am prins. Era inutil tot efortul meu de a cobora din patul ala.
In tot acel timp el savurase un strugure alb cu bobul cat o nuca. Vazandu-ma linistit acum( in exterior, caci in interior eram o bomba de nervi gata sa explodeze oricand) a abandonat fructele alea si s-a apropiat de mine.
Era pe partea dreapta a incaperii iar lumina rosiatica a apusului se juca prin firele sale de par lung, negru asemenea noptii. Camasa sa alba descheiata pana la penultimul nasture din partea inferioara a corpului completau aspectul sau misterios.
S-a asezat pe pat abandonand acea camasa sifonata, iar asta nu-mi prevestea nimic bun. Cine stie peste ce ucigas in serie dadusem si eu?
Mana sa mare si totodata fina imi atinse parul coborand pe obraz. Si-a apropiat chipul exagerat de mult de al meu, fixandu-ma cu acei ochi ca doua margele de chihlimbar. Daca nu era efectul drogului sunt sigur ca as fi tremurat ca varga in acel moment. Buzele sale roze le-au acoperit pe ale mele, dar spre uimirea mea, nu intr-un sarut. Pur si simplu le presa peste gura mea inchisa, lasandu-ma sa-I simt moliciunea. Mi s-au largit pupilele intrebandu-ma pe mine insumi ce naiba avea omul asta-pe care nici nu-l cunosteam-in gand.
-Pacat de ele. S-au uscat.
-Hmm?
-Dar am eu ac de cojocul lor. Spunand asta s-a ridicat de pe pat si a insfacat o boaba de strugure, ce a curatat-o de pielita.
A revenit la mine trecandu-l peste buzele mele. Simteam cum incep sa se inmoaie si mi-am intredeschis gura cerandu-I permisiunea indirecta de a manca puiul aa de strugure. A zambit si mi l-a inmanat. Cand l-am spart intre dinti nu am fost atent si un firicel de suc mi s-a prelins in coltul gurii.
A profitat de aceasta ocazie coordonandu-si limb ape traseul creat de zeama dulce-acrisoara. Uitand un lucru insa. Acel traseu se desenase pe pielea mea!
El si-a strecurat mainile pe sub tricoul meu urcand spre ,,mameloanele" mele, jucandu-se cu sfarcurile. Surprinzator acestea s-au intarit de la prima atingere. Ma panicasem! Unde dracu' nimerisem? Asta era dala care avea treaba cu partea ailalta? Nu aveam de gand sa fac asa ceva.
-Stai! Inceteaza! M-am rastit la el atunci cand i-am simtit mana in pantalonii mei.
-Ti-e frica? Ma intreba simplu.
-Esti senil?! Ce dracu e cu tine? De unde ma cunosti? Vreau sa plec!
-Barul in care ai fost azi la pranz eu il detin. Mi-ai placut si te-am dorit. Acum numai riposta ca sa pot sa te si am.
-Esti nebun! A intrat un spirit malefic in tine?
-Nu, te pregatesc caci va intra altceva in tine. Mi s-a parut ciudat faptul ca accentuase cu atata indarjire prepozitia ,,in" si mai ales ,,mine".
Ce avea de gand? Sa-mi bage fructele pe gat? Le primeam de buna voie atata timp cat nu aveau si alea ceva bizar in ele.
[Imagine: tumblrlzv0gahduu1rps1qh.png]
Priveste in ochii mei. Nu poti vedea, am dreptate?
Valul negru atarna greoi peste retina... aparenta... cât de mult timp ti-ai sacrifica sa descoperi esenta?



Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] More than pleasure... it's not for us - de onu' - 05-12-2011, 09:34 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)