Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

buna!

#6
MULTUMESC TUTUROR PENTRU PRIMIREA CALDUROASA!!
Lynn: pentru moment nu citesc nici un manga ( nu prea am timp) 4, dar daca vrei poti sa imi recomanzi ceva... pai pe la 7 ani am inceput sa cant la chitara dar tot in acelasi an am renuntat, dar am sa ma apuc din nou la anul... primesc o chitara de le mosu....... iar personajul favorit este Shuichi - e foarte simpatic-8

Snow: pai imi place Marilyn Manson, hollywood undead, metallica, korn, nirvana melodii preferate.... i wish i had an angel, sweet dreams. pai le prefer pe ambele, dar mai mult bat cu yaoi ul...

innocente: păi din păcate fraţi sau surori mai mari nu am... îmi place fotografia ..am incercat si eu să fac dar nu sunt reuşite....:p

Savarina: 1 din pacăte nu am deoarece cum am mai spus stau prost cu timpul şi săracul animal ar muri de foame :d
2 da, vacanţele sunt super... depinde de moment şi de starea de spirit pe care o am
3 noaptea: intuneric- mister + ca noaptea îmi funcţioneaza creierul mai bine si am mai multa energie:d
4 da imi place pai depinde... ceva romantic..drame romantice, horror, ....hmm invitatie la vals
5 ficuri... am inceput cateva dar sunt doar la mine in pc.... nu cred ca am sa postez prea curand...



Răspunsuri în acest subiect
buna! - de soulkid - 05-12-2011, 09:20 PM
RE: buna! - de Flash - 06-12-2011, 03:24 PM
RE: buna! - de Alicia - 07-12-2011, 10:14 AM
RE: buna! - de Savarina Ali - 07-12-2011, 09:25 PM
RE: buna! - de soulkid - 09-12-2011, 07:19 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)