Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The Secret Circle

#3
The Secret Circle...
Well, let's just say that after I've watched my fair share of ABC Family/CW tv series, I've started to appreciate good dramas more. Unfortunately, The Secret Circle is not one. Va zic si de ce.


Am văzut majoritatea serialului, după care am renunțat. În primul rând, acțiunea/plot/poveste este extrem de previzibila. Nu cred ca asta are foarte multa legătură cu modul în care cartea a fost adaptata la serial, ci cu povestea în sine. De originalitate nici nu mai vorbim. De fiecare data când ma uit la un episod aveam un feeling asa, de deja-vu.
Felul in care este realizata seria este ok. Actrițele atractive, actori nu x D Singura mea problema este "setting-ul", unde chiar se poate observa bugetul seriei. (insert cheeky smile) Cartea nu am citit-o, și după vizionarea serialului nu exista șanse mari sa-mi pice în mana.

Nu as recomanda serialul, pe motive de "Been there, seen that." Ma rog, cel puțin în opinia mea.

Spread cats, not hate :]
[center][Imagine: 66924239.jpg]

If I turn into another, dig me up from under what is covering the better part of me.
Remind me that we'll always have each other
When everything else is gone.
[/center]



Răspunsuri în acest subiect
The Secret Circle - de Phoenix. - 04-12-2011, 10:28 PM
RE: The Secret Circle - de Ryuu - 04-12-2011, 11:35 PM
RE: The Secret Circle - de Aquaia - 06-12-2011, 11:42 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)