Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Noriko Goes to Seoul

#2
Oh, da. O drama geniala, din toate punctele de vedere. Cred ca o sa fac ceva spoiler, pentru ca pur si simplu nu ma pot abtine o.o
Am aflat de ceva timp de ea, insa numai acum cateva zile am avut posibilitatea sa o urmaresc. M-a captivat total. Bineinteles ca am urmarit-o de dragul lui Lee Hongki >.< Cand am aflat ca Hongki este protagonist intr-o noua drama, mai ca am sarit de pe scaun : )) Aw, il ador ! A avut un rol genial si m-a impresionat foarte mult. Ca de obicei, de altfel >.< Era atat de tare si de hot : >
La auditii acolo, cand a inceput sa cante :3 Vocea lui rupe in adevaratul sens al cuvantului TT_TT. Dintre toti cantaretii din Coreea, el este preferatul meu in ceea ce priveste vocea. Este foarte talentat si cred ca are printre cele mai frumoase voci. Si canta el ce canta si ai ii zic deodata " Ok, thank you. We enjoyed listening." Si Noriko a inceput sa aplaude asa deodata si sa spulbere linistea o.o A fost un moment foarte epic xD.
O, doamne. Si dupa terminarea auditilor acelea, il vad deodata pe Hongki(ah, nu-i pot retine numele din drama xD) cum le explica acelor oameni cum sa cante, le dadea lectii si eu eram ceva de genul:"Cat de dragut poate fi !! Ajuta niste straini" Si deodata ii vezi pe aia cum ii dau bani o___o O, doamne = ))). A fost un moment ciudat, insa foarte amuzant. Pe mine m-a apucat rasul = )).
Si familia lui Hongki era tare ciudata .__. Cand au gasit-o pe Noriko in bucatarie si ea vorbea japoneza si ei nu intelegeau nimic o___O
Si Hongki i-a cerut sa nu-i mai zica pe nume, sa-l strige Master = )). O, doamne. Nu mi-am imaginat niciodata cineva strigandu-l pe Hongki master o.o
Si trecutul lui a fost atat de trist...a renuntat la scoala pentru a putea deveni cantaret T_T Si mama lui a murit cand avea 15 ani ! Aw, chiar m-am emotionat cand am auzit povestea. Si cum ii placea lui de fata aia (nu-i stiu numele o.o) si s-a batut cu nemernicul ala acolo in strada : > Aw, Hongki-ul meu. Nimeni nu are dreptul sa dea in el ! Si masa aluia a venit sa se ia de el, doamne o__o De parca erau copii de 7 ani sa vina cu baietul de manuta sa se ia de cel care l-a batut = ))). Ah, fraierul: > Si Noriko i-a luat apararea si a inceput sa tipe la femeia aia si sa vorbeasca in japoneza si nimeni nu intelegea nimic o__o Si s-au speriat si au plecat acasa = )).
Si finalul mi s-a parut super dragut. Pana la urma Hongki si-a indeplinit visul, a devenit faimos. A fost prea epic cum a aparut la Noriko acasa, imbracat asa elegant si cu masina aia scumpa o.o Niciodata nu mi l-am imaginat pe Hongki asa : )). Au fost si momente emotionante, mai ales acela de la spital, cand a inceput Noriko sa vorbeasca despre mama ei si Hongki sa planga T_T.
Aw, a fost genial. Mi-a placut mult de tot si sper ca Hongki sa apara intr-o noua drama cat de curand xD.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
Noriko Goes to Seoul - de Gumă. - 03-12-2011, 06:17 PM
RE: Noriko Goes to Seoul - de βεκi - 04-12-2011, 08:20 PM
RE: Noriko Goes to Seoul - de Himisoara. - 12-12-2011, 07:54 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)