Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Povestea unei pietre

#1
Ah , nici nu stiu ce-ar trebui sa scriu despre mine sau lucruri de genul acesta. Dar am sa incep cu numele , macar sa stiti cum ma numesc, nu? : )
Pentru inceput, eu sunt Teodora Alexandra sau Teo' sau Alii, nu prea-mi pasa cum imi spuneti. Imi este indiferent.

Am saisprezece ani si sunt zodia taur. :"] Pff, urmaresc tot felul de seriale si filme, imi plac foarte mult dramele romance, nu stiu cum sa spun exact, dar deasemenea si horror-ul sau documentarele istorice sunt ok. Urmaresc anime-uri de cativa ani, vreo 2 sau 3 si de un si cateva luni m-am apucat sa citesc manga. ^^ Plus, sunt o inraita a cartior bune, a anotimpului rece - toamna, in special, dar imi place si iarna - , a pieselor de teatru si a iesitului in oras.
Pe langa toate astea, ador sa calatoresc peste tot pe unde pot, ideea de a descoperi cat mai multe locuri si de a vizita cat mai multe orase ma fascineaza. Il ador pe Ashton Kuthcer, ca persoana si ca actor...
Ehh, am un o pisica, Blackie, foarte enervanta si un papagal, Neuro.
Sunt o persoana deschisa, vorbesc mult, imi spun parerea si rar tac, poate atunci cand nu ma simt bine sau ceva de genul. Imi fac repede prieteni - eu una asa cred - , datorita faptului ca nu ma satur niciodata sa rad sau lucruri de genul. Ma impiedic deseori si cad de multe ori, dar nu stiu de ce.
Dar va astept pe voi cu intrebari. ^^

[Imagine: 2-1copia.png][Imagine: 21005242][Imagine: phearts63-by-ceres_wish.png][Imagine: gilbert_yunie_sigh.png]

True, we love life, not because we are used to living, but because
we are used to loving. There is always some madness in love, but
there is also always some reason in madness.



Răspunsuri în acest subiect
Povestea unei pietre - de Teo. - 16-11-2011, 05:39 PM
RE: Povestea unei pietre - de Autumn. - 16-11-2011, 08:37 PM
RE: Povestea unei pietre - de Teo. - 16-11-2011, 09:24 PM
RE: Povestea unei pietre - de βεκi - 17-11-2011, 10:30 AM
RE: Povestea unei pietre - de yaoi maniac - 17-11-2011, 03:25 PM
RE: Povestea unei pietre - de i Ramenn. - 17-11-2011, 05:59 PM
RE: Povestea unei pietre - de Weiss - 17-11-2011, 06:23 PM
RE: Povestea unei pietre - de Teo. - 17-11-2011, 08:40 PM
RE: Povestea unei pietre - de Addeh - 17-11-2011, 08:58 PM
RE: Povestea unei pietre - de Aerith - 17-11-2011, 09:55 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)