Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ham-Ham.

#1
Well, nu sunt chiar noua, dar ma simt foarte straina ~ Ham~
Da, am obiceiul sa latru ._., din nefericire. Imi place desenul ( mor dupa el, pasiunea si viata mea) cu toate ca nu ma pricep cine stie ce... Muzica, sa o ascult, cateodata sa o cant... rare melodii suna bine cantate de mine >.< Sunt afonaa ~ Chestiile oculte, actual sunt foarte interesata de Lucifer, slujitorii sai, religie chestii trestii, dar nu, nu sunt satanista, a nu se intelege gresit, mai degraba sunt atee. =w= Sa citeesc, dar, depinde si de cat de interesanta e cartea, sa scriu ( Yaoi ~ moooor 8) chiar daca n-am talent, dar consider ca am imaginatie ( cateodata prea mult). Din cate se poate vedea sunt un fan ( inrait) Yaoi... Yuri rar... foarte foarte rar ( cu toate ca din nefericire - blestemat fie sentimentul asta nenorocit numit " iubire"- imi mai plac si fetele =w=) Sunt obisnuita foarte mult sa fiu injurata si urata de catre ceilalti ( pt. ca sunt, vorba aia, diferita de ei), asa ca daca cineva are problemutze cu mine are libera exprimare o3o. Sunt o persoana destul de izolata si timida la inceput, dupa, imi dau drumul si nu mai tac X3 ( deci pare rau, daca deranjez TwT)
Cred ca [,] cam atat 39
So bye bye :3 Ham-Ham ~



Răspunsuri în acest subiect
Ham-Ham. - de Kato - 06-11-2011, 07:54 PM
RE: Ham-Ham. - de Azazel - 06-11-2011, 08:43 PM
RE: Ham-Ham. - de Kato - 06-11-2011, 09:03 PM
RE: Ham-Ham. - de i Ramenn. - 06-11-2011, 09:07 PM
RE: Ham-Ham. - de Kato - 06-11-2011, 09:09 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)