Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

OHSHC(Ouran High School Host Club)

#8
Am vazut prima data Ouran High School Host Club acum cateva luni si pur si simplu l-am adorat 21 e prea funny. Acum m-am hotarat sa-l revad si am inceput sa citesc si manga-ul. Cred ca este al doilea anime pe care am vrut sa-l revad. Nu ma prea dau in vant dupa romance-uri dar asta era prea tare sa nu-l vad si revad :chuu:
Preferatul meu e Kyouya. The Shadow King rules them all :ha: Caracterul lui linistit si figura lui il face foarte greu de descifrat. That guy is evil si e prea subtil. totusi he's funny. The one who knows everything about anything.

Pe locul doi si foarte aproape de primul loc se afla Kaoru. La inceput parca imi placea ceva mai mult Hikaru, insa cand am inceput sa realizez cat suntde diferiti si sa-mi dau seama exact cum e unul si cum e celalalt am realizat ca il prefer pe Kaoru. E mai matur, mai rational si se comporta perfect normal dacae singur, pecand Hikaru isi cam pierde cumpatul daca este fara Kaoru. Alt lucru care-mi place la el este felul in care el vede si pretuieste legaturile dintre el si ceilalti membrii ai clubului. Se vede ca intr-o familie (cam disfunctionala in opinia mea)si vrea sa pastreze aceste legaturi neaparat.
Brotherly love. Ador cand Hikaru si Kaoru isi etaleaza iubirea interzisa 21:love:

Pacat ca anime-ul nu este mai lung ca era destul de reusit.

Edit: Deci nu stiu de ce dar acest smiley ma duce cu gandul la Kyouya: :smart:
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug




Răspunsuri în acest subiect
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Grazy - 07-08-2007, 03:40 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Sloth - 29-12-2007, 03:03 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Tayuya Chan - 04-09-2008, 12:30 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Isuzu - 21-09-2008, 11:04 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Addeh - 28-01-2011, 07:11 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Rain - 10-03-2012, 03:43 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Lexxu - 12-07-2012, 10:56 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Fear - 09-04-2013, 08:54 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)