Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

OHSHC(Ouran High School Host Club)

#9
Eu am început să citesc manga'ul . Anime'ul l'am terminat şi mi'a plăcut foarte mult , povestea este extrem de bine schiţată şi nu mai zic nimic de personaje , sunt foarte bine plasate în anime şi de asemenea , li s'a schiţat într'un mod foarte inteligent caracterul . Deşi , am mai întâlnit o povestea asemănătoare cu cea a anime'ului [ într'o dramă ] , chiar nu a contat , fiindcă anime'ul a apărut primul şi deci , pentru mine şi'a păstrat originalitatea .
Să încep cu grafica , care mi se pare acceptabilă , destul de bună , se putea mai bine , dar mie mi'a convenit . Opening'ul este adorabil , l'aş asculta într'una , este mult prea adorabil . Şi vocea tipei îmi place , sună aşa copilăroasă melodia . Love it .
GEMENII ăia sunt mult prea geniali . Sunt personajele mele preferate , nu ştiu care îmi place mai mult . Când zic că îmi place Hikaru , pentru că e mai impulsiv şi mult mai manly decât Kaoru , îmi aduc aminte ce dulce e Kaoru şi nu ştiu care îmi place mai mult . Şi nu îmi place yaoi'ul , dar pe ei îmi place să îi privesc , ciudat sau nu , mi se par tare drăgălaşi în acele momente 24 .
Şi îmi mai place Honey , e aşa de drăgălaş şi când îl văd cum se prosteşte e atât de drăgălaş . Plus că e blond . Adică roşcaţii şi blonzii sunt moartea mea . Mnoa , nu prea îmi place Tamaki , nu suport prinţişorii cu fiţe . Pentru poziţia lui , se prostea exagerat de mult . Ah , nu mi'a convenit finalul şi consider că anime'ul trebuia să aibă mult mai multe episoade , ca să se stabilească o relaţie mult mai puternică între ei .
Mori era atât de damn smexi când îl potolea pe Honey 8D . Haruhi mi se pare okay , adică avea puţină feminitate pe acolo , dar este okay . Îmi place de ea mai mult ca băiat , chiar arată mişto ca băiat .
Şi l'am lăsat ultimul pe Kyouya , care cred că este cel mai bine realizat personaj , deşi nu îi întrece pe gemeni în perspectiva mea , dar el clar este ceva . Foarte rece şi calculat şi chiar foarte frumos , fără ochelarii ăia , arată genial .
În legătură cu povestea , mi'a plăcut , am râs într'una , chiar şi la final 21 . O învârteau pe săraca fată 24 .
@ Isuzu : Când am citit ce ai scris în acel edit , era cât pe ce să vărs apa pe care tocmai o beam . Chiar că aduce a Kyouya 8D .



Răspunsuri în acest subiect
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Grazy - 07-08-2007, 03:40 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Sloth - 29-12-2007, 03:03 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Tayuya Chan - 04-09-2008, 12:30 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Isuzu - 21-09-2008, 11:04 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Elusive wolf - 21-07-2010, 07:22 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Addeh - 28-01-2011, 07:11 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Rain - 10-03-2012, 03:43 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Lexxu - 12-07-2012, 10:56 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Fear - 09-04-2013, 08:54 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)