Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Red Origami

#2


Bun a dulce ce esti >:d<

De ce nu ma anunti? Pot sa stiu? Interzis merelor sau orezului?:)) Glumeam! Deci e frumoasa ideea si desi nu pot spune daca e chiar originala sau poate ca nu e.... Vom afla in curand, sper.
Descrierea nu pot spune ca lasa de dorit, e frumoasa, bine conturata. Dialogul nu pot spune mai nimica despre el, el fiind inexistemt. Greseli am vazut doua: unu spre zece si doi spre zece. Mi se pare ca e o greseala. Daca nu e asa te rog sa ma corectezi. In rest e frumos. Bombon? Asta imi suna a roz bombon> Sakura. Baiatul nu stiu inca cine e dar ma rog la Domnu sa nu fie Naruto sau Lee, Neji, Choji, Sikamaru, Kisame, Kakuzu, Jiraya(cine stie pe cine putine. doua minti malefice -|- piei -|- glumeam dar o parte e adevar: partea cu mintile malefice :p) Ca nu rest nu am ce spune decat ca dupa mine vor mai fi comentarii: eu deschid comentariile deci de alta data daca doriti comentarii si nu aveti anuntati-ma si s-a rezoltav :p

Sa ma anunti!ati:D

Sho-Yo
[Imagine: 445775bigthumbnail.jpg]
E trist cand stii ca tot ce`a fost s`a terminat.....E trist cand stii ca tot ce`aveai..s`a spublerat! E trist cand stii ca tot ce`a fost...a devenit...O simpla AMiNtiRe, o pata de iubire...Si inca`ncerci s`o iei de`la`nceput.. dar in zadar! incerci tu iara....Negrii, ochi, abis, inchis fara de scapare! Nu incerca tu iara sa te`mpaci! cu gandul ca o sa mai fii~atat! Impaca`te cu`a tau gand si restu il omoara





Răspunsuri în acest subiect
Red Origami - de hiimera - 16-10-2011, 12:29 PM
RE: Red Origami [☆♥R◊sЄ♥☆ & ♪ ოօჯ ♪] - de Sho-Yo - 16-10-2011, 04:25 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)