Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Where's the love?

#11
Multumesc ca mi-ai spus si uite ca am apucat sa trec si pe aici.

Imi place cum ai inceput, cu o oarecare nostalgie si starneste interesul cititorului. Poate as fi preferat putin mai mult accentuata acea vreme rece. Un alt aspect ce as fi dorit sa-l accentuezi a fost sentimentul fetei de a-si fi pierdut mama in acel accident. Bine, poate, era mica, insa totusi trebuie sa fi suferit si tu trebuia sa descrii acest aspect. Pentru ca, copii mici imediat percep lipsa mamei si automat puteai pune descrierea.
La fel si cand a vazut ca tatal ei a abandonat-o doar pentru ca a picat bacu. Si acolo puteai pune mai multa descriere. Adica, totusi, a parasit-o singura persoana ce a avut grija de ea, singurul parinte. Poate a crezut ca iubirea lui nu a fost destul de puternica ca sa o ierte. Iar cu moartea tatalui, asta poate fi considerata o pedeapsa de la Dumnezeu ca si-a abandonat fata, iar tu nu ai mentinat nici unul din aceste astecte.
Mi-a placut cum ai scris flashbacku. Frumos cu italic si lasat spatiu la inceput si dupa. De asemenea si aranjarea in pagina e frumoasa si se intelege.

Capitolul a fost bun insa avea nevoie de unele adaosuri si de aceea ti-am atras atentia.
Presimt ca Garra ii va aduce unele probleme fetei. Insa marea mea curiozitate este cum se vor cunoaste, mai bine, Sasuke si Sakura? O.o

In fine.. Astept nextul si va urez succes in scrierea lui.
Bye.
[Imagine: h8v.gif]
 



Răspunsuri în acest subiect
Where's the love? - de ^Ciresica^ - 07-10-2011, 09:27 PM
RE: Where's the love? [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 09-10-2011, 03:57 PM
RE: Where's the love? [SasuSaku +18] - de Katniss - 30-10-2011, 12:48 AM
RE: Where's the love? [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 07-11-2011, 04:41 PM
RE: Where's the love? - de Ayumi Michaelis - 22-01-2012, 06:36 PM
RE: Where's the love? - de Miky sweetie :3 - 22-01-2012, 11:00 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)