Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

You and I

#1
Deci dragii mei nebuni :]] Uitati ca revin cu un nou fic pe care il dedic lui Ema ;o3. In acest fic cu...hai sa ramana secret, vor fi mai multe faze perverse, atat yaoi [ma rog cateva ;;] ] cat si hentai ;;]. Spor la citit si sper sa va placa ^.^ Ideea o sa se accentueze pe parcurs o sa vedeti :]] Asta este un fel de Intro. So primul capitol e cam prost dar primit pe viitor altele mei bune ;x

+18 pentru absolut totul, folosesc expresii, cuvinte, injuraturi neadecvate minorilor :]] [desi eu sunt unul >.>]
DISCLAIMER : Nu deţin nici un personaj din animeul Naruto şi nu fac profit de pe urma acestora.

Tip Critica Permisa: Stil / Limbaj / Idei / Forma / Gramatica.
You and I

Caitolul 1:
Let's be friends...Or not?

Shit! Cat dracului mai trebuia sa astept in autobuzul asta tampit pana sa ajung la scoala aia dobitoaca? Nervii mei eram acum pe casa si casa zbura in aer, numai avea rabdare, trebuia neaparat sa il gasesc pe handicapatul ala de Gara sa imi dea mai repede pretioasa mea marfa fara de care nu pot trai, iar cu prima ocazie sa ii zbor creierii aia minusculi ai lui. Daca i-o mai ii avea si paia ca la cat de mult l-am blestemat, injurat si spurcat nu cred ca ala se mai numeste ,,cap'' ci colivie...Eram dependent de heroina, daca nu o aveam odata la sase ore, chiar si mai putin, puteam sa fac crima de om, trezindu-ma de dimineata intr-o celula cu un gay care si-o tragea singur. Desi, din propriile experiente, e bine si cu unul de acelas sex, pare mai excitant decat cu o tarfa ieftina care la prima ocazie cand aude de cuvantul ,,bani'' iti sare in brate dezbracata gata pentru ,,actiune'', dar totusi...hai sa ne continuam povestea. Bateam enervat din picior, in timp ce melodia celor de la Paramore imi urla in timpane, incercand sa ma calmeze, dar fara rezultat, cel putin la mine nimic nu avea rezultat cand era vorba despre ,,droguri''. Daca te uitai atent pute-ai sa zici ca sunt nebun, disperat, homosexual, boschetar in devenire, aurolac de nota zece, dar nu era asa...Sub masca asta de baiat dur, fara vicii, nemernic, drogat se ascundea o fire sensibila care ii placea sa cante la pian. Incep sa rad in sinea mea, ce bine pute-am sa mint, adoram acest sentiment, iubeam minciuna si tot ce avea legatura cu rautatea. Eram Satana pe pamant.

-Uchiha! Am ajuns, zboara de aici pana nu te impusc in cap! urla la mine soferul autobuzului, eu abia bagand in seama ce zice pentru ca ma durea fix undeva de ce zicea el, atata timp cat eu ii stiam micutul secret, ca si-o trage cu gardianul scolii, il aveam la degetul mic, iar daca il param la directoare, care este asa zisa mea ,,mamica''. Adio Gusy! Imi dau ochii peste cap si imi trec o mana prin parul brunet facut tepi, pregatindu-ma pentru inceputul anului scolar, clasa a 12-a, si dupa asta la munca, sa nu mai aud de scoala. Ma gandeam totusi sa ma fac om de afaceri si sa imi deschid un bordel.... Zambesc strengar si cobor din autobuz, fiind asaltat de o gasca de pitipoance in fruntea lor fiind iubita mea, Karin, pe care o ,,iubeam'' si ,,adoram'' atat de mult.

Karin, Karin, Karin, asta era doar o fata, blonda la creier, dotata, cu forme pline de colagen, botox si silicon, cu care imi placea sa mi-o trag oriunde, oricand, chiar si pe strada, cum am spus mai sus nu aveam nici o simtire, nu imi pasa de parerea nimanui sunt propriul meu stapan. Continui sa merg indreptandu-ma spre intrarea in insitutie, numita de mine << Puscarie >>. In aceasta dimineata nu aveam chef de figurile nimanui, mai ales de Karin si de apelativele cu care mi se adresa, gen: ,,puisor'', ,,pisoas'', mai sa vars cand o auzeam ca zice asa ceva. Imi placea sa imi bat joc de toate fetele prostute si naive care aratau al naibi de bine, eu sunt cel care a dezvirginat toate fetele din acest liceu plin de panarame si gay, unele relatii au fost si cu baietii, dar doar din plictiseala si pentru a incerca ceva nou, nu ma luati in nume de rau, nu sunt gay ci doar experimentez si ma laud cu tot ce am facut si o sa fac, sunt un leu care nu poate fi oprit. Chiar si profesoarele au cazut in plasa mea, mi-am tras-o cu toate doar pentru niste note mai mari, iar in acest moment, sunt geniul liceului, cine se punea cu mine ajungea exmatriculat, pentru ca in fata mamei, aka directoarea, eram un ingeras pur si nevinovat. Va vine sa credeti? Uite ca mie da, nu imi pasa de sentimentele femeilor, daca vor printi sa se duca la azil, sunt destui acolo.

-Sasuke! -se aude o voce masculina din spatele meu, atat de familiara, cum sa nu fie? Incep sa chicotesc, afisand un zambet strengar, doar vechiul meu prieten, Naruto, primul din viata mea. In prezent el este cel mai bun prieten al meu, doar prieteni, relatiile extraconjugale le-am lasat balta, am zis sa practicam cu alti baietii, defapt numai el ca eu, am facut-o doar cu omul de servici, odata si atat, plus ca atunci eram si beat. Dam mana prieteneste, iar el incepe sa imi impuie capul cu tot felul de tampeni cum ar fi ca azi este Luni, maine este Marti si e ziua mamei lui, etc. Gura lui se misca intr-un ritm alert, dandu-mi dureri de cap, dorindu-mi sa ii bag adidasul in gura numai sa taca dracului odata.- Si azi avem o eleva noua...-termina acesta, facandu-ma oarecum curios, pentru prima oara in viata lui de gandac, zambetul meu pervers revenind, prospatura ha? Abia astept sa vad cu cine o sa ma joc anul acesta....parca vad ca saptamana viitoare e la mine in pat si geme dupa mai multa placere...

***

Stateam in banca mea, ultima de pe randul din mijloc, manjindu-mi ochii la peisajul de afara, suntem in luna septembrie si inca este cald, temperatura ajungand la treizeci si trei de grade, nici in Los Angeles nu e asa de cald toamna, dar na, este Romania doar, ce sa ma mai astept? Daca maine pica un OZN din care iese Pamela Anderson goala nu ma mai mira nimic, le-am vazut pe toate. Imi rotesc ochii prin clasa si o zaresc pe Beti cea Urata cum se uita dezorientata prin jur, in incercarea, probabil, de as face prieteni noi.

-Colega cea noua...imi sopteste blondul de langa mina, sarutandu-mi lobul urechii, eu scotand un geamat scurt si silentios, incercand sa nu atrag atentia nimanui, tot odata indepartandu-l pe blond.

Deci asa nu...? O analizez din cap pana in picioare, rochia albastra ce o purta ii scotea in evidenta picioarele lungi ca de gazela, sanii mari, frumosi atat de apetisanti ma faceau sa ma excit doar cu privirea, iar fata ei...Doamne si bunica era mai frumoasa ca ea. Acei ochelari din anul lui Pazvante chiroul o imbatraneau, fruntea lata iesind la iveala cu usurinta, totusi buzele ei usor rozalii parca ma implorau sa le sug, musc si sa le decust precum un fanatic, iar ochii ei...verzi precum iarba proaspata pareau atat de puri, de nevinovati, inocenti, care implorau iubire si atentie...tipic pentru o ,,maicuta'' cum le numesc eu pe fetele care nu au mai vazut baietii nici la televizor. Parul ei rozaliu cadea in cascade pe umerii goi, dar de ce tocmai roz? Atat de fanatica dupa Paris Hilton e? Atitudinea ei imi aminteste de o tocilara cu figuri din generala, care si-a cautat-o cu lumanarea, ajungand la spital din cauza unui teribil ,,accident'' de masina. Oopss... In momentul in care vreau sa ma ridic in banca pe usa intra profesoara de biologie, o femeie invarsta la cincizeci si opt de ani, care mai are putin si se dezmembreaza. Aceasta o invita pe pustoaica sa se prezinte, iar, exact cum am prezis eu, este o fata timida, naiva, prostuta, tocilara care daca ii sufli in fata lesina si o cheama, ghiciti cum? Sakura Haruno, aka tocilara roz. Tusesc fortat, parca spunandu-i din priviri tinerei sa nu ne mai zica atata despre ,,minunata'' ei persoana ca nu ne intereseaza.

-Sasuke Uchiha, la tabla, te ascult pentru nota, rasuna vocea autoritara a profesoarei facandu-ma sa ma trezesc din fanteziile mele nebune, injurand-o printre dintii, coborandu-i toti mortii din pod. In timp ce eu ma duceam spre tabla, rozalia se indrepta spre banca ei, fara se ezit ii pun mana pe fundul ala bombat, stragand in asa fel incat tanara sa scoata un scancet, clasa holbanduse la noi de parca ne-am fi tras'o acolo pe loc, totusi tanara isi continua drumul spre viitoarea ei banca, cea in care era si Hinata, sora mea mai mica.

Rozalio, pregatestete, in curand vei vedea cine sunt cu adevarat....
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile



Răspunsuri în acest subiect
You and I - de Piersicuta - 01-10-2011, 04:23 PM
RE: You and I [+18/+19] - de .: Em :. - 02-10-2011, 05:25 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Piersicuta - 04-10-2011, 07:48 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Rose ^^ - 04-10-2011, 08:41 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Twisty Emerald - 04-10-2011, 09:11 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Miranda. - 05-10-2011, 07:35 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Piersicuta - 07-10-2011, 07:27 PM
RE: You and I [+18/+19] - de ^Ciresica^ - 08-10-2011, 08:24 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Rose ^^ - 09-10-2011, 03:04 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Piersicuta - 11-10-2011, 06:23 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Rose ^^ - 11-10-2011, 06:55 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Ayumi Michaelis - 22-10-2011, 04:59 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Piersicuta - 24-10-2011, 03:14 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Rose ^^ - 24-10-2011, 09:26 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Ayumi Michaelis - 24-10-2011, 10:22 PM
RE: You and I [+18/+19] - de ^Ciresica^ - 26-10-2011, 07:32 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Piersicuta - 29-10-2011, 01:39 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Prevented :D - 30-10-2011, 09:53 AM
RE: You and I [+18/+19] - de Rose ^^ - 30-10-2011, 08:47 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Piersicuta - 04-11-2011, 05:22 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Rose ^^ - 04-11-2011, 07:28 PM
RE: You and I [+18/+19] - de .: Em :. - 06-11-2011, 05:47 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Ayumi Michaelis - 08-11-2011, 09:14 AM
RE: You and I [+18/+19] - de Piersicuta - 10-11-2011, 10:48 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Rose ^^ - 10-11-2011, 11:21 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Ayumi Michaelis - 10-11-2011, 11:50 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Piersicuta - 25-11-2011, 06:54 PM
RE: You and I [+18/+19] - de ~FreaKy and CuTe~xD - 27-11-2011, 01:00 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Rose ^^ - 27-11-2011, 02:43 PM
RE: You and I [+18/+19] - de ^Ciresica^ - 29-11-2011, 08:19 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Piersicuta - 01-12-2011, 01:18 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Rose ^^ - 01-12-2011, 10:06 PM
RE: You and I [+18/+19] - de ^Ciresica^ - 03-12-2011, 12:19 PM
RE: You and I [+18/+19] - de Prevented :D - 05-12-2011, 04:20 PM
RE: You and I [naruto][+18] - de Piersicuta - 30-12-2011, 08:09 PM
RE: You and I [naruto][+18] - de Prevented :D - 30-12-2011, 09:27 PM
RE: You and I [naruto][+18] - de Bonnie - 30-12-2011, 11:49 PM
RE: You and I [naruto][+18] - de Miranda. - 01-01-2012, 06:25 PM
RE: You and I [naruto][+18] - de Rose ^^ - 08-01-2012, 12:13 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)