Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut!

#6
Buna tuturor si am sa va raspund la intrebari. Dar, mai intai, mi-am facut cont aici mai demult si eram cam nepriceputa cu netul, asa ca am pus un nume aiurea. Va rog sa-mi spuneti Ele, porecla. Acum:

Shiba
1. Scriu, nu desenez, nu am talent. De asta ma-m inscris in clubul de scriitori. S-ar putea zilele astea sa postez un fic. ?”
2. Anime-ul meu preferat este Vampire Knight.
3. Sunt zodia Pesti, de asta sunt o fire sensibila si nocturna. o // o
4. Culoarea mea preferata este rosu sangeriu.
5. Animalul meu preferat este lupul alb.
6. Si... desgur ca vreau sa fim prietene!

MissDrak.
Pentru inceput vad ca esti si tu scriiitor, poate imi dai niste sfaturi. Iar sa-mi spui numele, ca sa nu ma chinui.
1. Pai imi place muzica de vals, lenta, trista, japoneza, indiana. ( Cu muzica trista, ma-m molipsit de la unchiul meu car s-a despartit de logodnica lui de curand, si asculta numai muzica trista.)
2. Sunt din com. Podu Turcului, jud. Bacau.
3. Pai formatiile mele preferate sunt 3 Sud-Est si Dj. project. ( Din cate am inteles amandoua formatiile s-au despartit...)
4. Si sigur ca vreau sa fim prietene!

Elyy ( seamna cu porecla mea.)

1. Anotimpul meu preferat este toamna, mereu ploua, este frig si arata ca o scena din filmele horror. Pur si simplu imi place, sunt o fire singuratica, dar de treaba.
2. Iubesc sa citesc/ scriu fan ficuri. Citesc de o gramada de timp si am postat cateva.
3. Desigur ca-mi place ploaia, o ador! As sta sa o privesc toata ziua sau as sta in ploaie si ma-s uita la cerul innorat...
4. Pana acum na-m facut amv-uri, doar am vizionat.
5. Ciocolata... mananc, dar nu des.
6. Desigur ca vreau sa fim prietene, cu toti vreau sa fiu!

Inca un lucru, pe mine ma veti gasi seara pe forum, nu ziua caci sunt la scoala, invat dupa-amiaza. Dar sambata ma gasiti toata ziua!

Bye, bye!



Răspunsuri în acest subiect
Salut! - de Blood_Angel - 20-09-2011, 10:29 PM
RE: Salut! - de Ҝa-вοοm!™ - 20-09-2011, 11:24 PM
RE: Salut! - de Alicia - 21-09-2011, 09:52 AM
RE: Salut! - de Elyy - 21-09-2011, 10:49 PM
RE: Salut! - de Blood_Angel - 22-09-2011, 10:11 PM
RE: Salut! - de Aerith - 24-09-2011, 12:21 AM
RE: Salut! - de Blood_Angel - 24-09-2011, 02:21 PM
RE: Salut! - de Bluebell. - 24-09-2011, 05:56 PM
RE: Salut! - de Blood_Angel - 25-09-2011, 04:47 PM
RE: Salut! - de i Ramenn. - 25-09-2011, 10:16 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)