Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce vreti sa schimbati la zup?

#9
(22-09-2011, 12:55 PM)Aly A scris: Mi-ai dat o idee cu familioanele alea...

FF&FA, daca vrea careva sa se ocupe e bine venit doar sa ma anunte.

@Amelie, Stii cum e cu maz? A trebuit sa fie tot sters ca membrii sa se apuce de treaba si chiar sa mearga pe acolo. Deci, sa zicem ca a fost si o parte buna... Da, mai am lista aceia. Au venit sa te terorizeze iar? Zile ca daca nu termina le dau un sut unde soarele nu bate si ii dau afara pe toti de pe aici, mai bine zis, o sa aibe aceeasi soarta ca si Claudiu si sa stie ca nu glumesc. Ce e cu Forum Games? Eu una mai am acuma 69% din baterie, la 7% se inchide, pana atuncea vreau sa iau pn la scotocit sectiunile si daca gasesc cearta sau spam sau offtopicuri le sterg si nu mai stau la discutii.

LA ff&fa. As dori eu sa ma ocup, daca ma lasi. Si poate si crisa. Ea a venit cu ideea ca sa zic asa ^^

O sa le zic daca mai fac ;fiti fiti' Dar sincer Demonique angel aia ma scoate din sarite. Are atat un tupeu si imi zice don'soara lafel si madame CRystal. *daca cititi DemAng si Crystal, asta e adevarul* in fine 78 deja m-am saturat de ei. Am bantuit atat si inca mai bantui pe acolo sa vada si moi daca mai au curajul sa "imprumute" again, de la noi. Pana la urma tot o sa iasa la iveala . Dar nu cand trebuie.

Cu forum games.? A pai vorbeamd ew familioane si ziceams a se limiteze la pm-uri si comentarii si la forum games unde sunt jocuri precum: Caracterizeaza userul, Dedicatie muzicala [la muzica parca], unde isi dau 100 de melodii ca dedicatii pentru 100 de membrii ai familiei 21
Mi-am dat seama si cu Claudiu. A incercat el o data, de doua ori dar a inmcetat, vazand ca nu are nici un rezultat pentru el. Asa ar fi si cu fiti fiti astea. DAr dar daca le-ai face precum lu Claudiu sigur toata familia ti-ar scoate ochii. Si mie, ca de ce m-am bagat :-|.

si acum on:
Crisa sper ca nu te-ai suparat dar am vrut sa vad si eu ce fel e paint-ul si am incercat sa fac niste hainute? Ce fel ti se par Crisa? xD Mai am multe de invatat, dar merge ^^. Aa si am facut niste modele de fete 3 19 Si am facut pe acelasi corp niste manute alt fel, in sus ^^


link: http://i1129.photobucket.com/albums/m502...erator.png
Link poza: [Imagine: Cibigenerator.png]

^^

EDIT: Nici pe mess nu intra flaw :-S

**
Chiar nu intereseaza aproape pe nimeni de zup? Sincer acum. Va e frica, rusine sa puneti o idee? xC Of..of..
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]



Răspunsuri în acest subiect
Ce vreti sa schimbati la zup? - de Ana - 20-09-2011, 03:24 PM
RE: Ce vreti sa schimbati la zup? - de C r i s a - 20-09-2011, 04:43 PM
RE: Ce vreti sa schimbati la zup? - de Lia - 20-09-2011, 07:16 PM
RE: Ce vreti sa schimbati la zup? - de Azazel - 20-09-2011, 07:57 PM
RE: Ce vreti sa schimbati la zup? - de Ana - 20-09-2011, 09:08 PM
RE: Ce vreti sa schimbati la zup? - de Lia - 23-09-2011, 05:45 PM
RE: Ce vreti sa schimbati la zup? - de History - 25-09-2011, 05:18 PM
RE: Ce vreti sa schimbati la zup? - de Flaw - 28-09-2011, 09:53 PM
RE: Ce vreti sa schimbati la zup? - de Ana - 29-09-2011, 09:09 AM
RE: Ce vreti sa schimbati la zup? - de Aly - 29-09-2011, 02:00 PM
RE: Ce vreti sa schimbati la zup? - de Ana - 29-09-2011, 05:32 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)