Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

City Hunter

#3
Nici nu stiu cum sa ma exprim, pentru ca-i superba drama. Foarte, foarte, foarte superba!!! Merita vizionat. Am vazut-o doar o data, dar intentionez sa o mai revad in viitorul apropiat. As revedea drama asta de nenumarate ori. Geniala, reusita, superba :X
Lee Yun-Seong, crescut de prietenul tatalui si departe de mama lui. Groaznic, mai ales pentru un copil, sa fii departe de mama, sa-ti lipseasca afectiunea si dragostea pe care numai o mama ti-o poate da. Nu-i de mirare ca a devenit atat de rece, distanta de restul lumii, desi mai avea tendinta sa isi arate adevarata latura (in preajma lui Bae Sik-Joong sau a lui Kim Na Na). Am ramas destul de surprinsa cand a iesit la iveala adevarul: faptul ca adevaratul lui tata era insusi presedintele, Choi Eung-Chan, tocmai cel pe care trebuia sa-l omoare. Atitudinea si planul stupid de razbunare al lui Lee Jin-Pyo lasa de dorit, dar macar a avut grija de Lee Yun-Seong. Putea sa-l omoare, mai ales ca a avut atatea ocazii, dar s-a si folosit de naivitatea lui si de faptul ca Yun-Seong chiar il iubea ca pe un tata XD Kim Na Na, draguta, extrem de adorabila si putin naiva. Imi pare rau ca Kim Young-Joo a murit in final, s-ar fi potrivit in continuare cu fosta lui nevasta, Jin Soo-Hee. Mnoh, nu-i mereu un final fericit.
Mi-au placut toate scenele superbe, romantice dintre Kim Na Na si Lee Yun-Seong. Fiecare episod a fost interesant si a avut acel "ceva" care ti-a atras atentia. Pacat ca nu au mai continuat. Mi-ar fi placut sa mai vad o continuare sau macar sa mai puna cateva episoade. Plus ca am fost putin dezamagita de final. Ma asteptam la altceva, dar a lasat loc de interpretare oarecum. Oricum, a meritat timpul pierdut si cum am spus mai sus, l-as mai revedea 8 ca sa nu mai mentionez ca toate melodiile din serial au fost superbe si potrivite!!!
[Imagine: mboi6o.png]



Răspunsuri în acest subiect
City Hunter - de βεκi - 02-09-2011, 01:45 AM
RE: City Hunter - de Zuza. - 04-09-2011, 06:33 PM
RE: City Hunter - de Juliette - 13-11-2011, 03:34 PM
RE: City Hunter - de bebelusa003 - 29-07-2012, 12:37 AM
RE: City Hunter - de andreeazuzuu - 03-04-2013, 06:58 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)