Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

City Hunter

#2
Prima mea k-dramă. o.o Se spune că prima dragoste nu se uită, iar k-drama asta sigur n-o voi uita. Totul mi s-a părut magnific, de la acţiune la scenariu, apoi personajele şi locaţiile. Totul a fost perfect. Am urmărit drama asta de două ori : prima dată cu subtitrări în engleză şi a doua oară cu subtitrări în română. 21
Prima dată sfârşitul m-a lăsat al naibii de tare în ceaţă. Dar apoi, a doua oară am început să mai înţeleg ceva, ceva. Tatăl Nanei până la urmă a decedat, mama lui Yoon Sung şi ahjussi s-au dus în state pentru a-şi deschide un restaurant de mâncare, preşedintele nu mai era la conducere, Eun Ah şi Go Ki Joon s-au căsătorit, Jin Pyo a murit, Yoon Sung şi Nana au rămas împreună ( cel mai important lucru 21 ) şi au renunţat la posturile de la Casa Albastră . . . şi cam atât am înţeles din sfârşit. 21
Nu ştiu ce s-a întâmplat cu ajutorul lui Cheon Jae Man care l-au capturat şi l-au ţinut prizonier pentru a nu dezvălui identitatea lui City Hunter.
Tot ce m-a enervat a fost acea jumătate din City Hunter, nehotărâtă. Se juca cu Nana. :-l Ba îi spunea ca ea să stea departe de el, dar apoi tot el se apropia de ea şi aşa începea şi Nana să se apropie de el. Dar oricum, cuplul e super cute împreună. xD
Anw, şi mie mi-a părut al naibii de rău că prosecutorul a murit la sfărşit. Prima dată mă enerva că tot îl urmărea pe Yoon Sung şi mă seca şi pe mine când tot se dădea cam . . . măreţ prin faţa lui. ._. Dar după ce l-am văzut în balta aia de sânge, mi-au trecut toţi nervii. o.o
Toate fazele au fost geniale şi super tari. Deşi majoritatea le ghiceam înainte să se întâmple. Cum ar fi faza cu banii, ştiam că banii nu se află în camionul care l-a luat Jin Pyo. Sau că preşedintele e tatăl lui după ce am vazut acea batistă cu floarea-soarelui pe ea.
Anw, totul mi s-a părut superb. Merită văzut. xD
Acum, următoare dramă . . . VIN! 21
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]



Răspunsuri în acest subiect
City Hunter - de βεκi - 02-09-2011, 01:45 AM
RE: City Hunter - de Zuza. - 04-09-2011, 06:33 PM
RE: City Hunter - de Juliette - 13-11-2011, 03:34 PM
RE: City Hunter - de bebelusa003 - 29-07-2012, 12:37 AM
RE: City Hunter - de andreeazuzuu - 03-04-2013, 06:58 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)