Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Am batut la usa voastra..Imi deschideti?

#1
Salutare la toata lumea!
Deci inainte sa imi fac cont pe zup., intram aici sa citesc ficuri(apropo foarte frumoase toate!) vroiam sa dau si eu com-uri.. trebuia sa-mi fac cont...Si cand am intrat si am vazut adevarata "fata" a acestui site m-am simtit ca Alice in Tara Minunilor!
E super ! Poti sa faci tot ce vrei!
Bun. Acum sa va spun cate ceva despre mine .
Pai defapt si de drept pe mine ma cheama Popescu Rodiana ,Rody pentru prieteni,am 14 anisori sunt scorpion si locuiasc in Craiova.
In mare sunt intelegatoare ,rabdatoare, vorbareata si prietenoasa .
Am si defecte:egoista,geloasa ,dezordonata ,lenesa etc..
Sunt ca o leuaica ce-si apara puii cand e vorba de prieteni si familie si daca imi propun ceva e batut in cuie!
Imi place sa ies cu prietenii ,sa ma distrez , sa desenez(si toata ziua daca as putea),sa citesc(dar, doar ce imi place ),sa cant(chiar daca nus o Madonna)si cred ca mi-ar placea si sa invat sa cant si la chitara si sa invat karate dar nu am bani de studii(clasa a8-a = meditatii: romana, mate, engleza= zero bani si timp pentru alta activitate)si as vrea sa incerc sa compun dar nu stiu cum si unde sa intru(as fii foarte bucuroasa daca mi_ati spune.)
Animeuri preferate:Naruto/Naruto Shippuden,NANA,Inuyasha,Kaleido Star.
Cantareti si formatii preferate:Blaxy girls,Simplu,Inna,Avril Lavigne,Kat De Luna,Pssycat dolls ,Miley Cyrus, Jonas Brothers [/align]etc..
Sper sa imi deschideti usa voastra cat de curand...Ja ne!:bye:
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]



Răspunsuri în acest subiect
Am batut la usa voastra..Imi deschideti? - de ^Light~In~The~Dark^ - 29-08-2011, 08:48 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)