Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pacatul suprem

#5
Hei,am venit si eu cu un personaj^_^

Nume: Hillow Sters.

Varsta: 16 ani

Personalitate: Trecand printre atatea necazuri,Hillow nu prea vorbeste cu lumea,este foarte tacuta,retrasa si parca traieste in lumea ei.Inca sufera de pe moartea matusii ei,si este constienta ca ea a facut-o,insa nu a spus la nimeni despre asa ceva,toti cred ca ea este aici doar pentru controlul puterilor si nimic mai mult.Iubeste sa picteze si sa asculte muzica in timpul aceasta.Nu suporta sa-i invadeze cineva intimitatea si uraste persoanele care le pasa numai de ei insasi.Este protectoare cand vrea si foarte rea cu oamenii care ii ranesc prietenii.

Istorie: Tatal ei a fost ucis in fata ei la varsta de 4 ani iar mama ei a fost luata ostateca in aceeasi seara.A fost crescuta de matusa ei,nestiind nimic de mama ei pana la varsta de 9 ani cand mama ei a fost trimisa "la pachet" de catre vampirii care au capturat-o,ucisa.Hillow si-a omorat propia matusa doi ani mai tarziu,pierzandu-si controlul asupra puterilor ei.Momentan locuieste la aceasta scoala,singura.

Puteri: Deocamdata poate controla decat elementul ei,acela fiind apa.Are puterea de a controla intunericul,insa aceasta nu este dezvoltata,mai are de lucrat la ea.Deobicei ii place sa ucida foarte mult alti vampiri din afara scolii,iar cand vrea poate comunica cu animalele.

Infatisare: http://i51.tinypic.com/2rxwry9.jpg
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]



Răspunsuri în acest subiect
Pacatul suprem - de Kimera - 18-08-2011, 07:29 PM
RE: Pacatul suprem - de Miranda. - 19-08-2011, 04:46 PM
RE: Pacatul suprem - de Alicia - 19-08-2011, 05:39 PM
RE: Pacatul suprem - de Anna - 20-08-2011, 09:51 PM
RE: Pacatul suprem - de Himisoara. - 23-08-2011, 09:13 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pacatul suprem-incepere. Kimera 370 93.678 09-09-2011, 08:48 PM
Ultimul răspuns: Kimera


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)