Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Drop the world

#2
Hei :)
Uhm...scuze ca ma bag si eu pe aici, doar ca "ficul" tau, daca imi dai voie sa il numesc asa, are ceva care ma atrage.
M`a atras la inceput enorm de mult titlul. Saptamana asta mi s`a pus pata pe melodia aia. Apoi versurile de la inceput si mai apoi fiecare cuvant. Imi plac scrierile de acest gen foarte mult, si intotdeauna mi`am dorit sa fiu capabila sa imi fac o varianta proprie, dar nu si acum. Acum vreau doar mai mult de la tine, pentru ca intr`o oarecare masura vreau sa ma regasesc in cuvintele tale. De ce? Pentru ca tu reusesti sa te exprimi mult mai bine, si poate involuntar ai ajunge autoarea unei opere literare.
Greseli de tastare? am gasit. Numarul de randuri? Da, e prea mic, dar banuiesc ca tu stii deja toate astea deci prezenta mea e inutila. Si poate de asemenea esti constienta de faptul ca unii oameni ar fi chiar foarte incantati sa citesca si ceva de acest gen. Adica...cel putin o persoana ar fi mai mult decat incantata sa continue sa citeasca. Ar fi placut, mult mai placut daca ne`ai oferi o imagine completa, mai multe, mult mai multe capitole si mai lungi.

O sa astept capitolul urmator, si o sa continui sa citesc.
Iti multumesc pentru capitolul deja postat si spor la scris in continuare.
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Drop the world - de Mitsukai Yoru - 03-08-2011, 02:30 PM
RE: Drop the world - de Dark Blue - 21-08-2011, 04:32 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)