Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce personaj principal din fic va place?
Mihai
0%
0 0%
Dan
25.00%
1 25.00%
Miki
0%
0 0%
Andy
0%
0 0%
Mircea
0%
0 0%
Yune
0%
0 0%
Piko
0%
0 0%
EMO ROACKERA
75.00%
3 75.00%
Total 4 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Iubire inecata in...transpiratie!?

#4
Hey, ma bucur ca ai venit cu nextul! Eram oarecum curioasa in mai multe privinte...Am observa ca ai povestit din punctul de vedere al unei fete, asa-i? Acum ma intreb unde si cum vei povesti yaoi-ul. :) Nu ma pune cu botul pe labute de la inceput, si arata la fata' ceva yaoi! ;)
Muuuuulte personaje, am observat asta! :))) Ma pierd, dar este ok. Incep sa-i prind aroma ficului. Cum ti-am mai spus, este interesant! Simt nevoia sa aflu mai mult, si mai mult, iar daca vei posta la fel de repede in continuare, iti raman datoare...>:D<
Mi-a placut faza cu Mihai si Dan- "o tipa care statea langa rampa si ii strica concentrarea" :)) Practic nici nu mai avea rost sa intre in discutie cu el, s-a balbait. Da, da! :)
In concluzie, scrii ok! Descrii foarte frumos si ai imaginatie, nici ca-ti trebuie mai mult!
Spor la lucru si nextul cat de curand poti, skumpy! :x
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Iubire inecata in...transpiratie!?[Yaoi +18] - de alexutzy97 - 03-08-2011, 07:04 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)