Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fire vs Ice (Yaoi +18) BLforever&Soo Youn

#10
Hi! Mai, mai! Un alt fic yaoi iar eu nu am prins primul capitol....Rusine sa-mi fie! :| Acum sa vad ce pot sa zic...:)
Imi place muuuuult titlul. Suna interesant, si credetima ca va fi dificila lupta....:))))))
Cap 1: Ai descris foarte frumos! Ati conturat foarte bine personajul, si prin asta iti dai seama ce fel de persoana este. Nici nu ma asteptam la altceva de la voi fetelor....:)
Alexei este foooarte dragut. Poza aceea arata bine rau, ador ochii verzi >:D< Preferatii mei!
Destul de enrvanta faza cu medalia de bronz. Adica, din toate acele explicatii ale miscarilor lui si aplauzele spectatorilor, credeam ca va lua mai mult. Cu cine concureaza el de fapt? :)))

Cap 2: "Vanilie in ciocolata" Miamy! Dragut titlu! Deja mi s-a facut pofta...:x
Si al doilea capitol este la fel de reusit. Vreau sa va spun ca imi plac personajele, si atitudinea lor la fel. Interesant cu patinajul asta...Ma-ti atins undeva, pentru ca mie imi place. :))) Da, nu ca.s fana, dar imi place sa privesc. Se pare ca sunteti pricepute in domeniu :)
Demeter,-ce nume ciudatel- e ok. Ma mir de ce nu face deja urat, doar este tinut in lesa si urmarit indeaproape...:-?
Mrog! :D Primele capitole sunt uimitoare, si cum v-am mai spus ideea este excelenta -patinaj.
Succes cu ficul in continuare si astept nextul! :->
Bye bye!!!
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Fire vs Ice (Yaoi +18) BLforever&Soo Youn - de alexutzy97 - 13-08-2011, 05:02 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Fire races ellamanu 3 17.135 10-10-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: A'Svear


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)