Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Duel: Ichigo. Vs ♥ ωάя ♥

#3
Am venit și eu pe aici, doar am promis xD. Deci:

Prima semnătură: Mi se pare că mărimea este cam mică, adică nu știu, imaginea originală vă permitea mai mult totuși ._. Nu știu ce ai făcut, dar personajul este prea acoperit, nu prea este scos în evidență, dar îmi plac culorile xD. Imi place fontul, la sfarsit se poate sa mi-l imprumuti si mie ._. ? Se putea sa mai scazi din opacitate, dar merge si asa. Acele stelute imi plac =3. Și nu prea este de o calitate așa mare, imaginea originală totuși era clară o_o.

A doua semnătură: Este și mai mică decât prima ._. Există mărimi mai plauzibile, zău. Personajul ocupă prea mult loc, fundalul abia că se vede sărăcuțul. Aici culorile nu îmi plac cum s-au combinat, roz, verde, albastru, toata alandala, parcă nu creează nicio armonie între ele ._. Ai acoperit cu efecte, brushuri sau ce ai mai pus tot personajul - aproape tot -, sărcaul abia se mai vede, ochii fetei nici ăia nu se văd din cauza acelei chestii albe ._. Calitatea lasă de dorit, iar aici nu mă refer la cât de bună este semnătura, mă refer la imaginea în sine ._.

Oricum, votul merge la prima semnăturăăă.
[Imagine: Jun0xCa.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Duel: Ichigo. Vs ♥ ωάя ♥ - de Daria - 20-07-2011, 03:17 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)