Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The Hangover.

#1
Am cautat si am cautat si nu am gasit niciun thread cu acest film :]] Sper ca nu mai exista un astfel de topic. Daca mai exista, ma scuzati -_-"

[Imagine: 600full-the-hangover-poster.jpg]
Pai, la momentul respectiv, Marea Mahmureala este comedia mea preferata. Imi plac la nebunie ambele filme, chiar nu stiu care e mai bun dintre ele. Amandoua m-au impresionat intr-un mod deosebit. Cred ca le-am urmarit de patru ori pe fiecare xD. Desi povestea se repeta in cel de-al doilea film, nu am simtit ca actiunea devine plictisitoare, deoarece mereu filmul venea cu ceva nou, ma amuza, ma tinea in suspans etc :]] Actorii sunt la randul lor extrem de geniali, dupa parerea mea. Clar nu isi merita altcineva locul acolo. Imi place la nebunie de Zach Galifianakis (Lol, habar nu am cum i se pronunta numele :]] ). Este un actor genial, foarte amuzant :]] De el mi-a placut cel mai mult dintre toti. Si Bradley Cooper este un actor foarte bun. Am vazut o groaza de filme cu el si se enumera printre preferatii mei.
Au fost o gramada de faze amuzante in film :]] Mi-au placut replicile lui Zach mai ales in primul film, la inceput cand proba costumul de nunta si i-a spus lui Doug( nu ii stiu numele real ):
Alan Garner: I want you to know, Doug, I'm a steel trap. Whatever happens tonight, I will never, ever, ever speak a word of it.
Doug Billings: Ok, I got it. Thank you. I don't think that...
Alan Garner: Seriously, I don't care what happens. I don't care if we kill someone.
Faza a fost mortala :]] Felul cum spunea toate acele lucruri Alan si expresia pe care o avea =]]]=]].Mi-a placut si faza cu tigrul din baie o_o Eu prima data nu am crezut ca era real si chiar ma intrebam cum au putut baga un tigru real in film :]] Daca ii musca xD. In cel de-al doilea film mi-a placut mult de Chow :]] A avut un rol mai important, iar tipul e genial. Atunci cand a luat droguri si a lesinat, toti crezand ca a murit =]]] Alan plangea intr-un colt, Stu inebunise =]]] Gasise degetul tipului aluia de 16 ani intr-un pahar parca o__O
Si pozele de la final...lol, cui nu i-a placut pozele 15?

Mai multe date despre film:
Aici
si
Aici
Voi ce parere aveti de film?
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
The Hangover. - de βεκi - 18-07-2011, 11:52 AM
RE: The Hangover. - de Crazy~Tenshi - 27-07-2011, 10:28 PM
RE: The Hangover. - de Vezi mai jos - 27-07-2011, 11:10 PM
RE: The Hangover. - de ~Space-Bound - 29-07-2011, 11:39 PM
RE: The Hangover. - de DeDal N. - 10-04-2014, 02:31 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)