Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Photoshop

#6
Helau :]] I had to come, I really had...


Fiindca iti place sa te joci in ps, ia incearca sa te joci un pic mai mult. La lucrarea ta am multe de zis, cum ar fi: ai inceput bine, cu ideea de la poza originala a lui GD, dar m-ai dezamagit total cu acea "bula" ce de obicei se foloseste in manga atunci cand personajele vorbesc. Sincer, nu ar fi mers mai repede fum/smoke, decat acel... balon... si mai ales l-ai facut atat de evident, incat uit ca mai e si GD in lucrare... Norii aia daca tot i-ai pus, puteai sa ii peste tot, nu doar intr-o parte. Again, luna proasta idee ai avut cu ea, cred ca daca nu o puneai, sau opacitatea mai scazura era mai bine, nu stiu fiindca nu imi dau seama asa 39 si porumbeii... nu stiu ce sa zic de ei - idee buna sau rea, chiar nu stiu. Daca observi si in imaginea originala, GD nu are toata partea corpului in imagine, asa ca putin din capul lui e cam taiat, si se vede si la tine in lucrare cam tare, asa ca trebuia sa il faci putin mai transparent, sa nu se observe. And not the last, textul - nice font, both of them, but the position is bad - trebuia pus undeva langa personaj.

That's all, si astept alte lucrari, sa vad cum stai cu imaginatia.

ps - iarta-mi greselile de exprimare/tastare/etc.
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]



Răspunsuri în acest subiect
Photoshop - de Mitsukai Yoru - 14-07-2011, 01:01 PM
RE: Photoshop - de Kyung.Oppa - 14-07-2011, 04:38 PM
RE: Photoshop - de Mitsukai Yoru - 14-07-2011, 05:02 PM
RE: Photoshop - de Rain - 14-07-2011, 05:19 PM
RE: Photoshop - de Mitsukai Yoru - 14-07-2011, 05:25 PM
RE: Photoshop - de Alysu - 14-07-2011, 09:24 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Photoshop Sloth 121 87.725 03-01-2013, 10:16 AM
Ultimul răspuns: lexem
  My First GFX Photoshop sig and Avatar Darkspine Sonic 2 3.029 18-08-2008, 10:39 PM
Ultimul răspuns: nibbles


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)