Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Deliver me from death

#11
[center]Deliver me from death
Chapter 5
Sakura Haruno

Inca ma gandesc la spusele brunetului . Ma iubeste ? Poate minte ca un caine si vrea sa se joace din nou cu mine sau , chiar imi zice adevarul . Nu stiu ce sa mai cred , el , nu este un om pe care te poti baza si asta ma face sa cred ca minte . De ce sa-l ascult si sa pun botul la minciunile lui ? De ce sa fac eu mereu aceeasi greseala ? Nu ! Nu mai vreau , m-am saturat ! Nu o sa cred ce-mi zice , nu o sa-l ascult si nu o sa ma las dusa de aberatiile lui . Pentru el , e prea tarziu , nu-l mai pot ierta .


Imi afund capul in perna asta infecta si las frau liber lacrimilor . Dar nici sa plang nu am voie , pentru ca ”dragele” mele colege imi interzic . De parca ar fii sefele mele . Acum le aud , se strang in jurul patului meu si urmeaza sa explodeze . Au inceput deja . Arunca in mine numai injuraturi si din cand in cand mai baga si o huiduiala . Si daca vad ca nu dau nici un semn de viata , incep si loviturile . Nu stiu cine , dar ma ia de gat si ma arunca pe jos . Celalalte incep sa rada in timp ce picioarele lor isi bat joc de trupul meu . Sangele , apare si el , la inceput putin , in coltul gurii dar apoi dupa nenumarate lovituri incep sa tusesc cu sange . Asta sa-mi fie sfarsitul ? Inchid ochii si astept si alte lovituri dar fetele ma ridica in sus si ma baga printre grati . In locul in care eu am fost batuta pun o alta fata si incep sa urle . „ Hei , gardian , avem un evadat ! Vino repede , ne-a batut colega !” Ce ! Eu nici nu sunt brutala ! Nu am batut pe nimeni si nu am iesit singura din celula . Daca eram putin mai grasa probabil nu aveam loc printre grati , dar de , scheletele au loc pe oriunde . Acum sunt cazuta pe jos in asteptarea gardiencelor . O sa ma casapeasca si ele putin apoi vor reintra ”X colegele” . Aud o alarma care-mi piuie in ureche si vad mizerabilii bocanci ai paznilor cum vin spre mine . Ma ridica in sus apoi spun ce detinuta sunt si –mi zice sa vin dupa el . Crede ca pot merge , ei bine se inseala . Merge ce merge pana cand tresare si crede ca am fugit dar ma vede jos si se linisteste . Vine si ma ia in brate apoi ma arunca in ultima celula . Am fost oaspete a multor celule , dar asta pare a fii cea mai urata gazda . Doar o raza de lumina imi spune ca nu sunt singura aici si dezvaluie chipul celui care ma va tortura .

Zambeste pervers iar ochii lui verzi imi zic ca are planuri mari cu mine . Tipul pare dragut la prima vedere dar cu timpul imi voi da seama ca nu e asa . Adica , e doar o presupunere care se pare ca va fii convinsa curand . Se apropie de mine si ma intreaba senzual ce rele am facut . Deci sa inteleg ca detinutele neascultatore sunt aduse aici si le face cheful acest baiat . Interesant mod de tortura , in unele cazuri . Sunt detinute c***e , care isi inchipuie ca primul lucru care il vor face cand vor iesi de la parnaie va fii s**ul , iar altele care nici nu vor sa stie de asa ceva . Eu ma numar printre a doua categoria , deci asta da tortura . Vine langa mine si imi mangaie fata apoi se repede si ma saruta brutal si apasat . Se pune peste mine si incepe ploaia de saruturi .


Nu scapa nici un centimetru nesarutat apoi imi da jos si ultima zdreanta si se pregateste sa ma patrunda in forta . Chiar cand sa intre in mine apare Guren si ma salveaza . Il ia pe roscat de pe mine si ii zice sa nu-i mai faca asa ceva ca altfel o pateste . Ca un netot zambeste pervers si o ia in brate apoi ii pune mana pe fund si o inteaba daca vrea sa faca pe puscariasa . Guren se infurie si ii da un pumn de-l azvarle in zid . O dara de sange apare in coltul gurii si acelasi zambet pervers i se posteaza pe fata . Cred ca altceva nu stie . Polistista vine la mine si ma ajuta sa ma imbrac apoi ma pune pe patul suprapus si pleaca .
-Puternica , tipa . O cunosti ? Hei , ce-ai patit , te-am suparat ? o nu , spune-mi ca nu vine la mine .
Era bine doar sa vina caci se pune langa mine si ma strange la piept . Ma simt oarecum in siguranta dar sper ca nu mai are ganduri necurate . Ma las in voia somnului si a viselor in timp ce ochii mi se inchid incet .

*******************Dimineata******************

-Hei , trezirea ! Hai somnorici e dimineata ! af , urasc momentul asta al zilei .
Mereu cu el incepe fiecare zi si mereu imi spune ca urmeaza si alte momente de tortura si mereu numai tortura si tortura . Ma scol lenesa din pat apoi il imbratisez pe roscat multumindu-i ca nu a profitat de mine aseara . Zambeste si-mi spune ca poate sa profite acum . Ma ia de talie si ma apropie mai mult de el apoi imi saruta gatul dar si de data aceasta e intrerupt de o alta gardianca .
-Hei , tu ! Detinuta 007 , Sakura Haruno ,ai primit un pachet ! astea fiind spuse imi da pachetul si pleaca .
Si , iata-ma . Aici in fata acestui pachetel , cu ochii cat cepele si curioziatatea intinsa la maxim . Pe el este pus un mic biletel care-mi spune ca e de la Sasuke . Il deschid si un papitoi sare in sus si tot spune „Fraiero , fraiero , fraiero .... ” . Dar il arunc de toti pereti si tace in sfarsit . Ce idiot , cum zicem , ma mintit . Las capul in jos si vad inca un biletel . Il iau de jos si vad o scrisoare in care scrie ......


„ ... Ha , ha , ha ! Sper ca ti-a placut papitoiul , adica cui nu i-ar place ? Fetito , esti o fraiera daca ai crezut vreodata ca te voi iubi . Iti zic eu never ever ! sa-ti intre bine in cap . Daca crezi ca vreau sa fii iubita mea si ca-mi pare rau pentru ce am facut te inseli amarnic . Niciodata nu am simtit nimic pentru tine si nu-mi e rusine sa o zic . Nu te iubesc ! Esti cea mai naiva femeie din lume . Chiar daca iti place sau chiar daca nu , asta esti scumpo , o femeie naiva , fara creier care imi crede aburelile . Stii , m-am distrat mintindu-te si uita-te , ca tu m-ai distrat . Ei bine , iti multumesc pentru momentele frumoase si alea mi-au placut dar cred ca tie nu-ti prieste aceasta scrisoare asa ca tot eu ma simt bine . Daca tu suferi eu ma simt extraordinar , deci contiunua sa te simti prost . Pai , mult noroc in continuare si ne mai auzim ... ”


Stiam ca nu ma iubeste dar , scrisoarea asta mi-a demonstrat ca ma uraste . Roscatul imi ia scrisoarea din mana si o arunca afara apoi ma imbratiseaza si-mi zice ca-i pare rau . Ii accept imbratisarea si ii arat durerea care o simt prin lacrimi sincere de iubire . Sunt de iubire pentru ca il iubesc pe Sasuke ! Am zis ca nu-l mai vreau , ca-l urasc dar , in acelasi timp simt ceva pentru el , ceva frumos dar el nu intelege asta . Chiar daca il iubesc nu-l pot ierta , nu o sa-l iert niciodata .
Pana la urma baiatul asta e o companie placuta . Inca o gardianca ne strica momentul si-mi zice ca am o vizita . Refuz sa merg si ii zic ca oricine ar fii , poate sa plece . Din nou Sasuke ma viziteaza pentru ca gardianca continua sa insiste . Roscatul se rasteste si ii zice sa plece odata . Femeia tresare usor si pleaca . Il strang si mai tare in brate apoi il intreb cum il cheama . Sabaku no Gaara , interesant nume .


Aud zgomote care vin de afara . E o lupta , cineva s-a infuriat . Dar zgomotele se apropie de mine si sunt tot mai aproape , iar celula este deschisa si Gaara luat la bataie . Sasuke este acel om furios , care nu se poate controla . De ce se lupta cu roscatul ? Nu cred ca e invidios , nu are cum , doar mi-a zis ca ma uraste . Ma dezmeticesc si il dau pe Sasuke afara apoi il duc in sala de vizite . Ne asezam la o masa si il intreb ce avea de gand .
-Pai , vezi ... am auzit ca nu vroiai sa vi pentru ca erai ocupata cu un anume roscat si atunci mi-am iesit din fire ! o , serios , atunci nu inteleg pentru ce mi-a trimis cutia aia .
-Aham ! Si ce-a fost cu „Fraiero , fraiero ...” ? Ai vrut sa vezi daca-mi pasa , sau daca plang sau ce ?
-Nu ! Sakura , eu ti-am trimis bomboane , flori si un urs foarte mare nu ... fraiera ? mda poate il cred , poate , nu .
-Da , da ! Pana te hotarasti ce mi-ai trimis si pana cand nu esti sigur ca nu ai visat ceva , sincer , nu ma mai vizita !
Plec si de data asta lasandu-l cu ochii in soare apoi ii spun unei gardience sa nu-l mai primeasca ca vizitator .

Imi pune catusele si ma duce la celula apoi ma arunca inauntru . Roscatul ma intreaba ce s-a intamplat si ii zic ca nemernicul ala , abereaza in continuare . [/center]
[Imagine: 82s.png]
When you look into my eyes, tell me what you see,
Do you feel my love for you, makes you HAPPY, sets you free?




Răspunsuri în acest subiect
Deliver me from death - de Zummy - 13-07-2011, 04:42 PM
RE: Deliver me from death - de Miranda. - 13-07-2011, 04:58 PM
RE: Deliver me from death - de Piersicuta - 13-07-2011, 05:16 PM
RE: Deliver me from death - de Zummy - 15-07-2011, 05:28 PM
RE: Deliver me from death - de Piersicuta - 15-07-2011, 10:07 PM
RE: Deliver me from death - de Miranda. - 15-07-2011, 10:40 PM
RE: Deliver me from death - de Zummy - 15-07-2011, 10:50 PM
RE: Deliver me from death - de Piersicuta - 15-07-2011, 11:04 PM
RE: Deliver me from death - de Zummy - 19-07-2011, 12:45 PM
RE: Deliver me from death - de Miranda. - 19-07-2011, 04:52 PM
RE: Deliver me from death - de Zummy - 26-07-2011, 04:13 PM
RE: Deliver me from death - de Miranda. - 26-07-2011, 04:33 PM
RE: Deliver me from death - de Ayumi Michaelis - 14-08-2011, 10:49 PM
RE: Deliver me from death - de Zummy - 15-08-2011, 09:35 PM
RE: Deliver me from death - de Ayumi Michaelis - 15-08-2011, 09:59 PM
RE: Deliver me from death - de Miranda. - 15-08-2011, 10:09 PM
RE: Deliver me from death - de Catsz - 19-08-2011, 09:28 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)