Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Floare de Lotus[+16]

#1
Deci,Agent Ele si Agent Elz sunt una si aceeasi,nu plagiez.
Atentie nu este chiar originalul l-am mai schimbat pe ici pe colo.
Enjoy^^ sper sa va placa si sa nu fiti prea duri.

Tip Critica:Orice fel de critica
DISCLAIMER : Nu deţin nici un personaj din animeul Naruto creat de Masashi Kishimoto şi nu fac profit de pe urma acestora.

Capitolul 1: Totul are un inceput

Stau pe canapeaua din fata semineului,cu picioarele la piept,plangand amar lasand siroaiele de lacrimi sa ajunga undeva pe canapeaua neagra din piele si gandindu-ma cum am facut sa ajung in Yakuza,mafia Japoneza.Ce am facut asa de rau sa ajung dama de companie a sefului mafiei?Batuta aproape zilnic, si supusa unor perversitati neimaginabile?Inchid ochii,muscandu-mi buza inferioara si inchizandu-mi ochii facand imaginile mai clare,si incep sa imi amintesc ziua accea blestemata.Mii de ganduri negre isi fac aparitia in mintea mea intortocheata...

....In urma cu 5 ani....

Ploaie...asta era tot ce puteam vedea in fata ochilor.Frica,panica,durere si intr-un final agonie,asta fiind numai jumatate din simtomele pe care le simteam pe moment.Va ganditi cum o fata de 15 ani poate sa alerge pe strazi agonizand de foame?Da oameni buni o sa va raspund printr-un singur cuvant...Japonia,mai exact Tokyo!O tara lovita zilnic de cutremure,o tara unde iti duci zilele de pe azi pe maine,o tara unde oameni mor de foame,iar pentru o bucata de paine ajung la lucruri extreme,degeaba este numita ,,Tara Soarelui Rasare''.Eu sunt una dintre acestia,fara parinti, traind singura intr-o casa care abia daca mai sta in picioare si neavand ce sa mananc.Parul meu odinioara plin de viata si-a pierdut stralucirea, iar ochii mei unici,verzi ca algele nu mai exprimau nimic de ani buni. Sunt pe cale sa fac un lucru extrem,ca majoritatea oamenilor din acesta tara,sa imprumut bani de la Yakuza.Nimeni nu ma mai poate ajuta,acesta este destinul meu,numai sunt un copil,ei mi-au omorat parinti,asa o sa mor si eu,dar macar sa imi prelungesc viata cu cativa ani,cu pretu de a ma vinde,practic fizic,unor mafioti,riscand sa ajung pe mainile proxenetilor,traficantilor de droguri,si toate ramurile Yakuzei.
Oftez prelung,si las ploaia sa i-a locul lacrimilor mele amare.Nu am mai plans de mult timp,dar totul are un inceput pentru suferinta mea.Pasesc temator spre o strada intunecoasa,unde isi faceau veacu toti aurolaci,violatori,boschetari,drogati si alte mizerii de oameni.Imi era frica pentru viata mea,sau mai bine zis pentru puritatea mea,avand niste forme care cu greu le ascundeam sub haine lungi si largi,si o frumusete aparte,eram tinta orcaror oameni josnici care doreau placere fizica. Deschid usa, ar un scartait enervant isi face prezenta trimitandu-mi fiori pe sirea spinarii,iar sangele inghetandu-mi in vene.
-Ce doresti?spuse o voce masculina, cu o scarba rare ori auzita.
-Am nevoie de bani,spun eu cu o oarecare temere in voce.
-Foarte bine, si acesta rade malefic de mi s-a ridicat paru de pe spate.Ia de aici! si imi arunca o valiza in brate, dar daca nu vei aduce toti bani in urmatori 5 ani...-facand o pauza, si parca simteam ca ma scaneaza, azi trebuia eu sa imi iau o rochie,in mintea mea imi dadeam palme zdravene,alta zi sa fiu si eu mai feminina nu mi-am gasit-..vei deveni dama mea de companie,termina acesta fraza.
Cand am auzit asta am ramas masca,insa nu am aratat asta,dar in sinea mea stiam ca aici se va ajunge,dau afirmativ din cap si ma indrept spre asa numita mea ,,casa''.
Ca efect in urmatori 5 ani m-am distrat copios,cu petreceri zilnice care tineau pana noaptea tarziu,intr-un timp am inceput sa iau si droguri.....Cine a zis ca: ,,Banii schimba omul'' a avut mare dreptate, pentru ca din eleva eminenta am ajuns...o fata de nimic.

.....ENDFLASHBACK....

Imi deschid ochii verzi ca smaraldul inundati de lacrimi de la atat plans,amitindu-mi cum m-a luat sefu Yakuza de acasa,o alta poveste dureroasa. Nu va ganditi ca a venit la usa si a zis ,,Sakura hai sa mergem la un suc'', da de unde?A venit si a spart usa,si pur si simplu ma rapit.Scot un oftat prelung,si las una dintre lacrimi sa imi pice pe buzele mele rozali fierbinti de la atatea muscaturi,iar mana dreapta o duc pe umarul stang unde aveam un tatuaj cu o floare de lotus, acela era semnu ca eram o Yakuza,mai precis o t****a a Boss-ului.
Aud pasi pe hol,anuntandu-ma ca stapanul este acasa.Eu ma inspaimant si imi inchid halatul rozaliu din casmir ce il aveam pe mine ca nu cumva domnu sa ii vina vreo idee traznita,imi sterg lacrimile,imi aranjez parul rozaliu cifulit si astept sa vad ce mai vrea si domnu Boss de data asta.In incapere isi face aparitia un barbat in varsta de 21 de ani,brunet cu ochii negri,bine facut,care pot pune in limba orice fata.Sasuke, pe numele lui real, se indreapta spre mine si ma apuca de parul meu rozaliu, fortandu-ma sa imi dau capu pe spate de durere, iar el imi saruta pielea gatului,ajungand sa mi-l muste precum un vampir insetat de sange.
-Sakura,misca sus si schimbate,mancam in oras,spune acesta dupa ce imi da drumul la par,lasandu-ma sa imi ,,alint'' proaspata rana de pe gat.
Daca nu il ascult ajung ori moarta,ori vanduta la porxeneti. Acesta este lumea in care treiesc, el imi ofera totul pe tava si ma trateaza ca o...carpa. Aprob robotic si ma indrept spre camera ,,noastra''.
Ca sa va asigur,sunt inca pura,nu e asa de nebun incat sa o faca cand dorm.Intru in camera si imi aleg o rochie neagra,eleganta,scurta cu o palma sub fundulet,fara bretele care se strangea sub sani cu un fel de funda aurie si o pereche de sandale aurii batute in pietre.Ma dau cu un parfum de scortisoara si vanilie,si imi fac parul roz intr-un coc lasand doua fire sa imi mangaie fata.Sunt intrerupta de Boss care imi arunca pe pat o cutie neagra, legata cu o fundita alba.
-Sunt pentru seara asta,spune acesta sec,plecand din camera,lasandu-ma in singuratatea mea.
In fine...deschid cutia si raman masca,stiu ca acele cadouri care mi le face el sunt minunate,dar astetea le-a intrecut pe toate. In cutie se afla o pereche de cercei lungi in forma de S si un lant finut din argint cu medalionul in forma de L.Oare ce o insemna L?. Il pun la gat si cobor elegant scarile,dar cu oarecare temere in suflet.Oare seara acesta va fi frumoasa?Sau iar v-a tipa la mine si ma va supune perversitatilor lui? Vom trai si vom vedea...

Yeah, that's first, hope you liked^^
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile



Răspunsuri în acest subiect
Floare de Lotus[+16] - de Piersicuta - 12-07-2011, 11:14 PM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Inocente - 12-07-2011, 11:37 PM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Miranda. - 12-07-2011, 11:42 PM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Alicia - 12-07-2011, 11:55 PM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Rose ^^ - 13-07-2011, 02:09 PM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Alle - 14-07-2011, 10:59 AM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Piersicuta - 14-07-2011, 02:17 PM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Miranda. - 14-07-2011, 03:11 PM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Denisa_Deny - 15-07-2011, 11:39 AM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Piersicuta - 16-07-2011, 11:11 AM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Debb.' - 16-07-2011, 05:41 PM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Piersicuta - 18-07-2011, 10:03 AM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Miranda. - 18-07-2011, 01:04 PM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Sho-Yo - 12-08-2011, 04:16 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Cea mai retrasa si singura floare este si cea mai frumoasa Rose ^^ 136 88.380 11-06-2012, 06:25 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  O floare de Iris Acadea' 6 5.591 13-01-2010, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  O floare de cires si iubirea trandafirilor roz(sakura and sasuke) Shilpa 5 11.999 15-09-2008, 09:11 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)