Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hidan VS Kakuzu

#2
Deeeeeeeeeeci, amândoi sunt super. Îmi plac =) am ceva şi pentru Kakuzu în ultimul timp, probabil datorită obsesiei lui pentru bani, care mi se pare super =] deşi înainte mi se parea aiurea să aibă asemenea ' viciu ', în cele din urmă mi se pare ok [ anyway
he's dead
].
Enfin faza este că Hidan este la fel de interesant, cu Kami-sama [ He's God : >] . Îmi place ritualul lui, cum îţi omoară duşmanii şi cum îşi foloseşte propriul trup. Tehnica aia mi se pare mai mult decât genială, nu ştiu de ce, dar mi se pare fabulos. Cât despre Kakuzu, GOD şi ăsta este foarte puternic, este greu să alegi între două personalităţi atât de interesante, atât de puternice şi atât de decise. Fiecare are câte un defect major, să îi zic aşa. Kakuzu banii şi Hidan , obsesia lui cu Dumnezeul sau. În fine, şi asta este ceva de luat în vedere , pentru că toti cei din Akatsuki au un asemenea ' defect '. Fiind vorba doar de cei doi, mă leg şi de aspectul fizic, şi chiar dacă acum ceva vreme Kakuzu mi se parea horrible, acum pot spune că îmi atrage atentia. Mi se pare chiar tare, dar Hidan.. OMG , arată bine rau de tot. Îmi place parul lui, râsul lui malefico-prostesc, ambomenul lui, modul în care se comportă, gura care nu îi tace, adaugându-se puterea şi obsesia lui [ viciul ] . În fine, totul mi se pare super la tipul ăsta, chiar dacă e un cretin uneori. Cât despre Kakuzu, am un fel de admiratie superioară din mai multe puncte de vedere . Îl voi alege, de această dată, pe Hidan pentru că am cântarit tot ceea ce cred şi ce îmi place la cei doi, şi pentru momentul dat mi se pare mai atragator Hidan. Însă privind dintr-un alt unghi, Kakuzu este genial şi el <3.



Răspunsuri în acest subiect
Hidan VS Kakuzu - de Flash - 24-10-2008, 10:00 PM
RE: Hidan VS Kakuzu - de Teh - 25-06-2009, 11:32 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)