Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

K-Flashmob & Dance Battle 2011

#1
[Imagine: oie_22211427cltb8l0q.jpg?w=300&h=244]

Citat:Vrem sa ne unim toti prin pasi de dans,sa aratam ca si in Romania se poate! sa strigam cat putem de tare ` Iubim kpop-ul` ca ii vrem pe idolii nostrii aici si luptam pentru a ne indeplinim dorinta ♥ sa aratam ca kpop-ul ne uneste ! Te asteptam la un Flashmob care cu greu va fi uitat (sa speram) iar dupa sa ne bucuram impreuna de un Dance Battle.
Tot atunci vom da startul si la Kpop Promotion Event !
Show`ul va fi deschis de trupa `Endless` Girl Group Dancers;
~ Ce zici, vei fi acolo ? – daca da, da `I`m attending > AICI<
Locatia: Parcul Herastrau ~ Bucuresti ~ 27 august
Am dat startul inscrierilor la Dance Battle, pentru regulament si fisa de inscriere intra aici ! -> AICI<-


Iep . Aţi citit bine . KPop România a iniţiat proiectul K-Flash Mob and Dance Battle . Numai cu gândul de a susţine şi promova KPop-ul în România .
Proiectul urmăreşte de asemenea să aibă câte un sediu în fiecare oraş din România ce are fani KPop .
Primul eveniment din cadrul proiectului are loc pe 27 august , Bucureşti ( după cum bine aţi citit şi mai sus ) . Dar ne surâde ideea că vor apărea şi în alte câteva oraşe . Lista acestora v-a apărea în curând pe KPop România ^__^ .
__
P.S . Nu mă omorâţi că am deschis acest topic ._. Nu ştiu dacă mi-e permis sau nu xD !
[center][Imagine: ssssh.png]
♥
Credits to Me xD
[Imagine: taemin10.png]
Just Call Me Dae :]

[/center]



Răspunsuri în acest subiect
K-Flashmob & Dance Battle 2011 - de Shalentir - 15-06-2011, 01:33 AM
RE: K-Flashmob & Dance Battle 2011 - de Aerith - 15-06-2011, 04:56 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)