Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#21
Mda...cred ca mi s-a intamplat cea mai penibila..ingrozitoare si aiurea chestie.Ieri(asta insemnand vineri) am fost vizitata de draga mea bunica(de ce nu sta acasa la ea...nush).Am salutat-o ca sa nu par nesimtita si m-am retras in camera mea.Tocmai descarcasem un nou hentai si vroiam sa vad daca merita...sau nu.Pozitia in care e pus pc-ul meu este foarte aiurea...deoarece stau cu spatele la usa.Ma rog...incep yo sa ma uit...si pentru ca am avut volumul in casti ceva mai tare...nu am auzit nimic.Omg..si ma trezeste o voce:
-"Mai copila....ce sunt nenorocirile astea?"
In momentu ala...am scos stecheru din priza cu picioru.Eram putin cam..socata as putea spune.Faza tare e ca nici nu pleca...statea cu mainile la spate si se uita la mine.Singura chestie care mi-a venit in cap a fost.
-Am auzit ca ti-a marit pensia.
Inteligenta replica X_X.Partea buna...e ca nu s-a dus cu para la parinti..cum fac majoritatea bunicilor.Partea proasta...e ca m-a urmarit pe la usa 3 ore(wtf...alta treaba nu are?sa isi vada de pensia ei)
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Lye - 01-03-2009, 05:06 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)