Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#9
God, your posts are so hilarious XD
La mine bunicii nu vin foarte des, si cu atat mai mult cand vin stau cu parintii. Si daca trebuie sa vina la mine in camera, bat la usa. Usa mea e mereu deschisa 21 Pe mine nici nu au de ce sa ma prinda parintii, la hentai nu ma uit, manga yaoi/yuri nu citesc [defapt am citit cateva one'shot'uri dar era tarziu oricum si mutz dormea dusa 78]. Chestia e ca mutz mai intra cateodata in camera si eu ma uit la anime'uri, absolut inocente ^^ Insa dau imediat pe "pause" pentru stiu ca o sa spuna ceva care o sa'mi distraga atentia bla bla si atunci ma ia cu "la ce te uiti? O.o" "la un anime" [si dau iar play si se convinge ca nu ma uit la nimic.. 71 ]. Oricum daca m'ar prinde cred ca mi'ar face o criza de s'ar cutremura pamantul O.O nici nu vreau sa ma gandesc.. 21 oricum mai citesc si eu chestioare smutty cand am chef, insa de obicei aud imediat cum se deschide usa si nu am niciodata probleme ^^
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Aylin - 23-11-2008, 03:56 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)