Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#3
N-am avut decat o data incidente de genul acesta21.
Cand era Gravitation prima data pe a+ am patit-o.
Stateam eu in pat si ma uitam la Gravitation. Si intra bunica (men it's always the grannies who catch us 39 it must be a conspiracy or they must have some sort of radars) eu continui sa ma uit eram prea absorbita21. Se uita si ea spre ecran (noroc ca nu se intampla nimic in momentul acela) si pe urma incepe.
"Auzi dar de ce are limita 18?" (da stiu ca de obicei puneau limita 16 dar in seara aia era 18)
"Pai de unde sa stiu eu..."
"E asa de violent ca ii trebuie limita 18?"
"Nuuuuuu nu e deloc violent. E doar un anime cu o formatie. Nu stiu de ce pusara limita asa."
"Bine...Vezi sa te culci."
"Biiine..."

Si de atunci m-am invatat. De cate ori ma uit la vreun yaoi sau citesc vreun yaoi/doujin stau cu mana pe mouse sa stiu sa opresc si sa pun in bara de cate ori se apropie cineva de camera mea 21
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug




Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Isuzu - 23-10-2008, 10:23 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)