Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#1
Ei bine,asta trebuia sa se intample o data si o data...deci...ce am patit...nu m`a prins tata..adica...era bunica`mea.. si am uitat sa incui usa...neh..fiecare [app,era un yaoi SP pt cei care stiu] Bine, a intrat eu :nicio reactie: Se uita un pic la monitor... ma intorc raman totally speachless. Ei bine...ii zic ca nu era nimic de care sa se ingrizoreze...i`am zis ca era un documntar...bine..noroc ca n`a zis nimic..
Faza tare a fost la un coleg,fan hentai 100% [tot eu ma tot eu] si el acolo,intens ora 1 noaptea...maica`sa statea in spatele lui de vreo 10 min.A simtit el ceva si cand s`a intors... 21) a incercat sa inchida filmu`,s`a inchis si a ramas site`ul deschis 21 So no pc for my friend in the next days...


Anyway...voi?Ati patit?Si chiar daca nu,cum ati reactiona?
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai - de Amy8D - 20-10-2008, 07:18 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)