Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nyaan! ^^

#8
Multumesc pentru welcome Beki hug

Vorbesc engleza cursiv,la gramatica mai am unele probleme, franceza cat sa port o conversatie decenta si as vrea sa invat japoneza pentru ca nu stiu decat trei, patru cuvinte insa trebuie sa astept sa vina vacanta ca sa ma poata invata matusa mea care e casatorita cu un japonez 8 si as mai vrea sa invat germana, pentru asta trebuie sa astept pana in clasa aXa.

Hmm, pai trupe favorite ar fi: The Gazette, Dir en grey, Versailles, Alice Nine.
Si de k-pop ar fi Snsd si 2ne1.

Sunt la filologie intensiv engleza desi sincera sa fiu nu stiu de ce se numeste intensiv engleza deoarece noi facem mai multa franceza -_-".

In viitor vreau sa fiu bogata, foarte bogata si faimoasa, stiu ca par niste ganduri infantile insa pur si simplu nu ma pot abtine, asa as vrea sa fiu: bogata si faimoasa.
Mi-ar place sa devin model-visez la cariera asta de la 3 ani- intrucat balerina nu am putut deveni-salile si profesorii de balet lipsind cu desavarsire din orasul meu- iar acum sunt prea mare ca sa mai pot invata T_T.

Urmaresc o gramada de seriale, o sa enumar numai cateva: Pretty little liars, Tru Blood, The Big Bang theory, Glee, One tree hill, How I met your mother, Skins, Gossip girl.



Răspunsuri în acest subiect
Nyaan! ^^ - de Denize. - 07-06-2011, 07:47 PM
RE: Nyaan! ^^ - de Hanna2300 - 07-06-2011, 07:49 PM
RE: Nyaan! ^^ - de Denize. - 07-06-2011, 08:07 PM
RE: Nyaan! ^^ - de Chlo - 07-06-2011, 10:32 PM
RE: Nyaan! ^^ - de Denize. - 08-06-2011, 03:17 PM
RE: Nyaan! ^^ - de βεκi - 08-06-2011, 04:02 PM
RE: Nyaan! ^^ - de Denize. - 08-06-2011, 06:09 PM
RE: Nyaan! ^^ - de Yondaime - 08-06-2011, 11:31 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)