Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ficul nostru ? Ati vrea sa-l mai continuam ?
Da ne place . Vrem sa-l continuati .
80.00%
8 80.00%
Asa si asa . Mie indiferent .
20.00%
2 20.00%
Nu . Nu !
0%
0 0%
Total 10 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Scars O'Love [+18] by Guns N Roses and Estranged

#23
Thx everyone pt comment :D Next :> Eu l-am scris :D





*Axl Rose P.O.V * - I told you ! She wants me !

-Iti vine sa vomiti, a ? Cand isi da drumul cineva in gura ta nu-ti mai mai vine sa vomiti ? spun nervos din cauza comportamentului ei foarte indfiferent si argoant , in timp ce eu o injuram aceasta se pusese langa mine si ma saruta . Raman pur si simplu uimit si aceasta se pusese la locul ei fara nicio remuscare , se comporta de parca nimic nu s-ar fii intamplat. Ma uit la ea cum savura amurul gust al alcoolului . Incep sa rad :
- V-am spus ca e innebunita dupa mine , ce dracu ? Tarfele mereu raman tarfe , cand dau de p*** , nu mai vor sa se intoarca , sunt ca niste catele atunci cand le dai carne . Rasul meu in batjocura o facuse sa se incece si dand pe ea bautura .
Ma privi fix si pe fata ii aparuse un mic zambet :
- O , da chiar sunt foarte nebuna dupa tine . Nu vezi , sunt deja uda , la propriu ! Tipa la mine , tonul ei era nervos si tot odata seducator .
- Duff , chiar nu inteleg ce dracu vezi la ea ? E urata , tarfa si plus de asta are si un comportament al dracu de nesimtit . Ii spun lui Duff , asteptand un raspuns .
Acesta se uita la mine si mai luase un shot de vodka dupa care imi spuse :
- Nu comentez .
Tipele din bar treceau pe langa mine si imi faceau cu ochiu , o puteam observa pe Blacky cum se uita geloasa la mine . Sunt sigur ca ma doreste . Nu seamna deloc cu Cher , ea e atat de fragila , e virgina , frumoasa si destepta , Slash mereu se combina cu cele mai bune . Dupa cam jumatate de ora timp in care Blacky bagase la bautura in ea si tarsese pe nas , abea tinundu-se pe picioare se ridica si veni la mine si se puse in brate , lundu-ma cu o mana de gat si cu celalta tinand paharul in mana . Avea o fata destul de obosita , cearcanele erau foarte vizibile , la fel si pupilele mari si dilatate , putem observa in ochii ei albastrii si mari .
- Hai iubire, nu vrei sa ne luam o camera? Tu si eu..o noapte de neuitat . Daca n-ar fi fost drogata si beata sincer m-as fii futut cu ea , dupa care sa-mi bat joc de ea . Sunt sigur ca nu i-ar fii placut , dar era o singura problema , eu nu eram Slash sa fur tipele altora , cum a facut cu Cherry , cu toate ca i-am spus ca in seara asta vreau sa fiu cu ea , a sarit primul in joc si sincer m-am simtit oribil , plus de asta Duff se uita mirat de reactia ei . Asa ca nu vreau sa ii fac asta tocmai lui. Am dat-o la o parte de pe mine, spunadu-i clar :
- Nu m-as fute cu tine , nici daca ai fii ultima femeie de pe pamant . Cuvintele mele erau aspre si sincer nici nu ma interesa daca o durea sau nu. Eu vroiam sa fac in asa fel incat sa fiu cu Cherry .
Aceasta , facuse bot si dupa incepuse sa rada ca o nebuna cazand pe jos . Am ajutat-o sa se ridice , si fara sa vreau i-am vazut chilotii : Mov . Sincer chiar imi place culoare mov , era una dintre preferatele mele. Aceasta ametita cum era sa pus la Cherry in brate .
- Date jos de pe mine , esti grea ! Ti se pare ca arat un scaun ? Se rasti Cher la ea.
- Poate asta te faci sa taci si pe tine . Si imediat cum termina de vorbit ii acapara gura lui Cher . Eram de a dreptul socat , si nu numai eu ci si restul baietilor . Izzy isi facea cruce , spunand ca nu a mai vazut asa ceva in viata lui , eu scapasem tigara pe jos , Duff spunea ca e sarbos sa te saruti tocmai cu o virgina si Slash era foarte excitat de intamplare . Cher o indeparta pe Balcky de ea si ii trase o palma :
- Ba , nu te mai las niciodata sa bei asa de mult . E scarbos !
- Da si cand ai facut sex in cu tipele alea din barul de lesbience nu mai era scarbos . Si plus eu sunt sorta , BITCH! Nu o necunoscuta .
Cand am auzit , fantezia mea erotica despre ea se schimbase radical .
- Chiar ai facut sex cu fete ? Intrebam toti deodata .
- Blacky esti o nesimtita , mi-ai jurat ca numai spui nimanui . Se ridica si pleca de la masa , pierzand-o cu privirea prin aglomeratia din bar .Cand trecu pe langa mine imi lasa mirosul parfumului de cirese in urma , picioarele lungi si voluptoase imi atrase privirea , fundul ei era <<Vai Doamne!>> ar merge de cateva ori .
- Vezi ce-ai facut ? Tarfo! Ma rastesc eu la Blacky.
- Nu imi pasa ! Si tarfa e mata ca nu a stiut sa foloseasca prezervativul si nici anti-conceptionalele.
Ne mai suportand aroganta ei si limbajul ma asez frumos langa ea, ii spun :
- Fii atenta , nu imi pasa mie daca te crezi mare si tare , cu mine nu-ti merg glumele astea de santier ! M-ai auzit ?
- Ce trist! Din pacate , va trebuii sa le suporti !
Cand m-am asezat si am inceput sa vorbesc cu Duff am putut sa o aud cum ma injura .
*Cherry Star P.O.V * - f**k you Blacky !


<< - Da si cand ai facut sex in cu tipele alea din barul de lesbience nu mai era scarbos . Si plus eu sunt sorta , BITCH! Nu o necunoscuta .
- Chiar ai facut sex cu fete ? Intrebam toti deodata .
- Blacky esti o nesimtita , mi-ai jurat ca numai spui nimanui .>> La dracu Blacy , imi spuneam in gand in timp ce ma intreptam spre bar . Ma asez pe scaun si imi aprind o tigara . Ma uitam dupa barman - Mike , tot un bun prieten de-al meu , probabil va intrebati cum de am prieteni numai care vind droguri si bautura ? Pai pentru ca ma inteleg mai bine cu oamenii de genul asta - il zaresc , preparand un cocktail pentru un domn . Ii fac cu mana si acesta imi spune ca vine imediat . Ma uit prin jur sa vad ce mai se intampla , toata lumea danseaza si se distreaza , numai eu stau si imi inec amarul in bautura .
- Hei Cherry , ce faci frumoaso ? Cu ce te servesc ? Acelasi zambet ugicator , nimic nu se va schimba la el .
- Pai uite , nu prea bine m-am certat cu sor'mea . As vrea doua Sex On The Beach . Te rog . Spun eu mai intristata sprijinandu-ma cu o mana de masa .
- Ce mai face Blacky ? Iar te face de ras prin aroganta ei ? Spune razand , intizandu-mi cocktail-urile .
- Uneori . Spun sorband dulce-amarului cocktail .
"If I died in your arms
Would you then give me your love
Would you tell me that you need me
and that I was the one

Now there's nothing I can say to you
To make you feel the same way too
When you walk away I just want to die
And I try not to break down and cry"





Răspunsuri în acest subiect
RE: Scars O'Love [+18] by Guns N Roses and Estranged - de anime_addicted - 11-06-2011, 11:49 AM
RE: Scars O'Love [+18] by Guns N Roses and Estranged - de anime_addicted - 21-06-2011, 08:35 PM
RE: Scars O'Love [+18] by Guns N Roses and Estranged - de anime_addicted - 23-06-2011, 06:20 PM
RE: Scars O'Love [+18] by Guns N Roses and Estranged - de anime_addicted - 28-06-2011, 04:49 PM
RE: Scars O'Love [+18] by Guns N Roses and Estranged - de anime_addicted - 28-06-2011, 08:17 PM
RE: Scars O'Love [+18] by Guns N Roses and Estranged - de anime_addicted - 30-06-2011, 03:10 PM
RE: Scars O'Love [+18] by Guns N Roses and Estranged - de anime_addicted - 09-07-2011, 09:21 PM
RE: Scars O'Love [+18] by Guns N Roses and Estranged - de sickness - 10-07-2011, 04:30 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Black roses Nywa 56 40.770 19-07-2012, 12:52 PM
Ultimul răspuns: Ai_4ever


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)