Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Accesul parintilor la lucrurile ce tin de intimitatea copiilor

#53
Pai mai bine vorbes 50-50 despre mine si un caz general.
Eu nu sunt nici nici.Defelul meu sunt mai retrasa si cand vreau sa ies mai degraba primesc o privire curioasa decat un "nu",asa ca n-am ce comenta.
Cat despre intimitate...ei asta e alta problema.Mie nu imi place sa isi bage tot timpul mama nasul in cefac,fiindca tata se tine de-o parte si ne lasa sa ne rezolvam noi disputele,cand le avem.Eu zic ca ii e suficent sa imi stie parola pe fb si ma bucur ca nu isi baga nasul prin caiete si diverse fisiere,nu ca as avea eu ceva prin pc,ca n'am.Nu de alta,dar nu ma deranjeaza sa stie cefac,desi ma enerveaza uneori "Cine e asta?" cand vorbesc cu cineva pe un fansub sau pe mess,iar ea nu il cunoaste pe x sau y.Ce ma mai scoate din minti e parerea ei despre anime,crede ca sunt niste tampenii,dar o pun eu cu burta pe unul intr-o zi,cu forta si vedem dupa (fiindca stiu ce gen ii place),dar in fine...
Ideea e ca prea multa libertate strica,deoarece nu sti in ce anturaj ai putea ajunge,dar si fara e prea mult.
[Imagine: tumblr_mihybjaQlI1rnvpygo1_500.gif]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Accesul parintilor la lucrurile ce tin de intimitatea copiilor - de Fear - 15-04-2013, 08:28 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)