Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ally's drawings

#1
Tocmai ce-am terminat una dintre multele mele mâzgăleli făcute la plictiseală. În mod normal, odată ce desenez ceva, uit cu totul de foaia respectivă care în mod inevitabil, la următoarea curățenie generală, ajunge la gunoi. Dar pe asta am oprit-o special pentru a aduna câteva impresii de la cei doritori să le ofere.
Orice modalitate de a-mi critica capacitatea de a desena, fie ea pupincuristă sau dură, este bine-venită.

http://i56.tinypic.com/312xls0.jpg - random guy.

Țin să precizez că nu se numește mâzgăleală la plictiseală în mod inutil. Cred că observă toată lumea că este un desen realizat pe o foaie rătăcită dintr-unul dintre caietele de la serviciu ale maică-mii, adică primul lucru de care am dat cu ochii la momentul respectiv ( „Leridip, 1 comprimat pe zi ” ). Și uite așa mi s-a dus șansa de a mă lăuda în timpul liber cu faptul că mama ar fi cine știe ce asasină plătită, angajată în prezent de guvern ! *laughs*
Cred că și calitatea imaginii lasă de dorit... m-oi fi mișcat... nu știu sigur pentru că vederea mea de om chior de somn lasă și ea de dorit acum. Poate voi face încă o poză mai târziu și voi înlocui linkul, dunno.
oh hi there.
[Imagine: tumblr_m2qvzsPdP51qi23vmo1_r1_500.gif]
Stairway to heaven?
Gurrrrrrl, I ain't got no time for that, I'm taking the elevator.



Răspunsuri în acest subiect
Ally's drawings - de Allison - 19-05-2011, 01:51 AM
RE: Ally's drawings - de Mad Hatter - 20-05-2011, 03:41 PM
RE: Ally's drawings - de Ang. - 21-05-2011, 02:03 PM
RE: Ally's drawings - de Allison - 23-05-2011, 01:43 PM
RE: Ally's drawings - de Mad Hatter - 25-05-2011, 09:22 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)