Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Guano Apes

#2
Sincer, nu auzisem de Guano Apes pana a fost Greenfest acum 2 ani in Izvor, pe gratis. Ca tot romanu', am mers si eu la concert in toate 3 zilele, iar in a doua cantau Guano. Prima melodie a fost You can't stop me (care mie imi place cel mai mult), dar n-am reusit sa ma bucur de ea pentru ca un necunoscut a decis ca ar fi super amuzant sa ma ridice pe umeri, ceea ce a fost super ok pana cand a inceput pogo si era sa cad sa ma fac una cu pamantul. Oh, sweet memories. 21 In fine, am vazut jumatate de melodie de sus, si eram chiar si in al 2-lea rand si solista chiar mi-a facut cu mana at some point, supertare. Dupa ce a inceput mare pogo am mers mai in spate ca vroiam sa stau chill si sa ascult. Era prea cald afara sa mai stau si intre oameni furiosi la concerte rock.
In fine, Guano Apes mi se par o trupa ok, nu chiar genul meu. Imi plac cateva melodii. VAAAAI, RAIN! Melodia aia este superbaaa! Si dupa concertul de atunci de la Greenfest au zis ca se intorc in Roumeinia, dar de unde... In fine, thumbs up!
[Imagine: careless.jpg]
And I don't realy care if you think I'm strange, I ain't gonna change.



Răspunsuri în acest subiect
Guano Apes - de Ang. - 11-05-2011, 12:58 PM
RE: Guano Apes - de andraportocala - 18-11-2011, 01:28 AM
RE: Guano Apes - de Lia - 19-11-2011, 10:43 AM
RE: Guano Apes - de yaoi maniac - 19-11-2011, 11:17 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)