Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animeuri Bizare

#2
Serial experiments Lain este intradevar un anime weird, dar foarte captivant si intersant. Ideile propuse in acest anime sunt chiar fascinante, cum ar fi sa controlezi mintile tuturor prin internet? (la propriu si nu prin publicitate) Cat despre Gantz nu pot spune multe, am citit doar o parte din manga si mi se pare awesome, dar momentan nu am timp de cele >300 de capitole.
Din punctul meu de vedere, un anime ciudat e Pet shop of horrors, e horror dar e creepy rau (te 'cumpara' psihologic)! Toate povestile imi amintesc de 'Cui ii e frica de intuneric?', tot din aceasta gama e si Demon prince Enma - la un moment dat nu mai sti ce sa crezi de evenimentele prezentate. Era sa uit de Kakurenbo, e un anime diabolic! Cum sa fie un joc atat de fun ... atat de inspaimantator???
Iar ca manga, Uzumaki e de departe cea mai ciudata poveste pe care am citit-o (nu ma asteptam ca o manga sa imi dea cosmaruri!), pe Hellstar Remina am citit-o pentru ca are acelas autor, dar Gyo e pur scarbos si Ibitsu m-a cam zguduit cu grafica. The dress e un one-short care poate fi numit disturbing, pentru ca e despre o rochie ... care te cam "prinde"!!!
Cat despre hentai - not my domain... can't help you here. 10
[Imagine: Anime_Vector_Signature_by_iNegacion.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Animeuri Bizare - de daphnis - 06-05-2011, 04:30 PM
RE: Animeuri Bizare - de mariska - 27-10-2011, 12:25 AM
RE: Animeuri Bizare - de daphnis - 30-10-2011, 12:44 AM
RE: Animeuri Bizare - de Miauti - 01-11-2011, 10:05 AM
RE: Animeuri Bizare - de Azazel - 02-11-2011, 09:16 PM
RE: Animeuri Bizare - de CyBeR - 18-11-2011, 01:28 PM
RE: Animeuri Bizare - de tzahranul - 19-07-2012, 10:59 PM
RE: Animeuri Bizare - de yaoi maniac - 11-04-2013, 01:52 PM
RE: Animeuri Bizare - de Syryus - 11-04-2013, 02:01 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)