Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Paradiso Girls

#21
Sasuke:

Am luat pistolul de jos si l-am pus in suportul special care il aveam prin la cureaua blugilor. Am deschis usa si i-am spus Sakurei sa iasa si sa ma duca la asa zisul copil. Dupa ce si-a luat haina, am oprit un taxi si am plecat spre adresa spusa de rozalie, soferului. Strazile aglometare ale L.A.-ului imi dadea o stare de greata. Agitarea continua a oamenilor, care se inchesuiau sa ajunga in diferite cluburi, ma facu sa inchid ochii pentru o secunda. Eram obosit... si vroiam sa beau numai un pahar cu apa. In schimb am primit un pahar cu apa, pe rozalie, care credeam ca am ucis-o acum doi ani si am mai primit si vestea ca sunt si am fost tata timp de doi ani. Nu... nu puteam sa percep chestia asta. Pur si simplu nu puteam. Eram asa de socat de toate astea. Oare ceream prea mult daca vroiam numai o seara linistita si un simplu pahar cu apa? Trageam din cand in cand cu coada ochiului spre Sakura care statea cu capul rezemat de geam si privea in gol. Incepuse sa ploua. Picaturile se izbeau violent de geamul masinii, strazile deveneau mai goale cu fiecare metru pe care il parcurgeam, pana cand s-au golit de tot. Era atat de liniste, incat se auzea numai ploaia. Mi-am rezemat capul pe bancheta si priveam cu ochii intredeschisi. Inima imi batea mai tare din cauza stresului. Chiar aveam sa imi vad propriul baietel? Eram speriat si cred ca Sakura era la fel, chiar daca vroia sa dea impresia unei persoane mature.
Cand intr-un final am ajuns m-am dat cat am putut de repede jos. Drumul mi s-a parut interminabil si simteam nevoia sa vorbesc cu ea, dar nu stiam ce. Dupa ce taxiul a plecat, mi-a facut semn sa o urmez. Am intrat intr-o scara de bloc foarte umeda. Holul blocului, plin de mucegai si avand un miros care iti intorcea stomacul e pe dos, imi bulversa mai tare mintea, care si asa era destul de incarcata cu toate evenimetele petrecute cu putin timp inainte. Ne-am oprit la etajul al treilea in fata unei usi de lemn. Rozalia descuie usa si intram. Holul mic si ingust ma facea sa ma simt incomod. Am urmat-o pana intr-o camera care spunea ca era dormitorul ei. Din cate am vazut mi se parea la fel de mic. Mi-a spus sa astept aici, apoi ea a disparut dupa o usa. Mi-am invartit privirea prin camera. O poza de pe noptiera imi atrase atentia. Am luat-o in mana si am privit-o atent. Era Sakura, zambind, tinand in brate un bebelus in fasa. Palmele incepusera imi transpire, timp ce nu puteam sa ma abtin sa nu inghit in sec. Cand mi-am auzit numele am tresarit ca si cand cineva ma injunghiase pe la spate. Am pus poza la loc si m-am intors. Mi-am ridicat privirea si am vazut-o pe Sakura tinand in brate un copilas de doi anisori care imi semana leit. Acesta statea cu capul pe umarul mamei lui si ma privea somnoros si in acelasi timp speriat. Nu pot spune ca eu eram mai breaz. Incepusem sa tremur, iar pulsul mi-o luase razna. Am stat toti trei in tacere, timp de cateva momente in care m-am mai linistit. M-am apropiat pana cand distanta dintre noi era de un brat. Mi-am privit copilul pentru cateva secunde, apoi dintr-o miscare rapida mi-am scos pistolul si l-am pus la capul baiatului. Sakura dadu sa tipe, insa i-am aruncat o privire gen: "Sa nu indraznesti!".Mi-am intors atentia spre baiat care se uita la mine, cu aceiasi ochi nevinovati. Eram gata sa o fac, sa imi omor copilul, dar ceva ma oprit. Acesta privi putin pistolul, apoi il apuca cu manutele sale mici. Era momentul oportun sa apas pe tragaci, dar degetul meu parca intepenise si nu vroia sa se miste. Copilul dadu la o parte pistolul si se uita la mine.
-Papi!
Am scapat, efectiv, pistolul din mana. Mi-am lasat bratul jos si privirea la fel. Nu imi venea sa cred. Ma stie ca tatal lui... deci Sakura i-a povestit de mine. Nu puteam sa reactionez. Baiatul se smuci din bratele mamei lui care il tinea strans, pana cand aceasta cedase si il pusese jos. Micutul se apropie incet de mine si ma prinse de picior. Se uita in sus la mine, apoi isi ridica manutele si spusese din nou acel cuvant, care m-a socat si acum. Vroia in brate, asa ca m-am aplecat si l-am luat in brate. Ma privea bucuros, in timp ce manutele lui erau pe fata mea.
-Papi meu! Spuse el
Pentru prima oara am zambit si ma simteam bine. Ma calmasem de tot si incet, incet acceptam mai mult ideea ca am un copil. Iar acum, cu micuta faptura in bratele mele, nu mi se mai parea un lucru atat de rau. L-am dat pe micut Sakurei si i-am spus sa il culce in camera lui. Am luat arma de pe jos, am descarcat-o si am puso pe una dintre noptiere, dupa care m-am asezat pe patul dublu.

Sakura:

Eram din ce in ce mai speriata... si nu pentru mine, ci pentru micutul meu. Nici acum nu imi puteam reveni dupa ce am crezut ca Sasuke chiar ar fi in stare sa il omoare pe Daisuke. L-am culcat pe micut, asa cum a vrut Sasuke, acum sper din tot sufletul sa plece si sa ma lase in pace. In schimb, cand m-am dus in dormitor, l-am vazut asezat pe pat, asteptandu-ma. Mi-a facut semn sa ma asez langa el. Off oare ce mai vrea de la mine? Cand m-am asezat, brunetul mi-a luat picioarele, punandu-le peste ale lui, m-a tram mai aproape de el si m-a imbratisat. Il priveam speriata in ochii lui abisali in care ma puteam pierde usor. Si-a pus capul pe pieptul meu si mi-a spus.
-Stai linistita frumoaso n-am sa iti fac nimic.
-Atunci de ce ai vrut sa...
-Lasa-ma sa termin, ma intrerupse el. Stiu ca te-am speriat enorm cu gestul meu, dar trebuie sa ma crezi ca a fost ceva la nervi. Pur si simplu nu puteam percepe ideea asta. Iarta-ma ca te-am speriat.
Si-a ridicat usor capul si mi-a sarutat gatul. Inima imi batea cu putere, pulsul o luase razna si simteam ceva in stomac. Mi-l doream asa de mult. Vroaim ca macar pentru inca o noapte sa fie al meu. Sa ne bucuram de momentul nostru impreuna. M-am lasat pe spate si l-am stras si pe el deasupra mea. I-am cuprins obrajii in palmele mele. Ne-am privit timp de cateva secunde, apoi am inceput sa ne sarutam nebuneste. Mi-am mutat mainile dupa gatul sau, iar el incepuse sa se joace cu parul meu, in timp ce saruturile sale deveneau mai pasionante.
Dupa asta m-am aruncat din nou in bratele lui. Pur si simplu il vroiam si l-am lasat sa faca ce a vrut cu mine. Mi-a indepartat cu grija fiecare haina si imi saruta si masa delicat fiecare particica a trupului. Cand m-a lasat in lenjeria intima, dorindu-l din ce in ce mai mult, l-am apucat de camasa si i-am rupt toti nasturii, dupa care i-am dat-o jos. I-am dat si blugii jos, apoi l-am tras mai aproape de mine. Vroiam sa ii simt trupul langa al meu, sa ii simt respiratia calda, care imi mangaia urechea si imi facea pielea de gaina. Ne-am indepartat si lenjeria intima si intr-un sfarsit am ramas amandoi goi, imbratisandu-ne. Am inceput sa ne sarutam in timp ce abia simtisem ca Sasuke ma penetrase. Ma tinea strans, parca nevrand sa se termine vreodata. Sincera sa fiu, nici eu nu vroiam sa se termine si sa plece. Imi masa sanii cu blandete, facandu-ma sa gem usor si sa accentueze placerea. Nici nu puteam descrie cum ma simteam in acele momente. Fericita... ca el era acolo. Unica... pentru ca el ma facea sa ma simt asa. Implinita... pentru ca speram sa fie acolo cand ma voi trezi. Dintr-o data incepuse sa se miste mai alert semn ca eram pe sfarsite. Am gemut amandoi cand s-a eliberat. Am ramas nemiscati, respirand alert, pana cand brunetul s-a asezat pe perna de alaturi. M-a tras langa el si am adormit imbratisati.

Sasuke:

-Sakura?!
Era in zadar. Rozalia dormea dusa. Am sarutat-o usor pe buze, sa nu o trezesc, apoi m-am dus in camera la ala micu` sa vad ce face. Piticot statea in patutul sau si se juca cu ursuletul de langa el. Cand ma vazu isi afisa cel mai mare si dragalas zambet pe care l-am vazut pana acum. Isi ridica din nou manutele si imi spusese.
-Papi mi-e fomita.
-Pai hai sa vedem ce avem de papica.
L-am lua in brate si l-am dus in bucatarie. Am luat biberonul din frigider, l-am incalzit, apoi i l-am dat micutului. Intre timp am luat o foaie de hartie si un pix si am inceput sa scriu.

"Draga Sakura,
Imi pare sincer rau ca nu sunt acolo, langa tine, in dimineata asta. Imi pare sincer rau ca nu iti pot simti buzele peste ale mele in semn de <<Buna dimineata, iubito!>>. Imi pare sincer rau ca nu iti pot mangaia obrajii fini, ca nu iti pot saruta fruntea jucaus, ca nu te pot simti langa mine, in semn de <<Te iubesc nespus de mult>>. Imi pare sincer rau ca nu iti pot saruta dulce gatul firav in semn de <<Ai fost grozava noaptea trecuta!>>. Dar stiu ca nimic nu ma poate incolui in aceasta dimineata, in care eu ar fi trebuit sa fiu acolo, sa stau langa tine si sa te indragesc asa cum stiu mai bine. Doar tu ai fost pisicuta pe care mi-am dorit-o mereu. Doar tu ai reusit sa-mi umpli golul din inima. Doar tu, dragostea mea. Si iarta-ma pentru ca am plecat de langa tine ca un nemernic ce sunt...
Dar, de asemenea, ti-am mai promis ca o sa fiu mereu langa tine. Iti mai amintesti? Afla ca sunt un om de cuvant. Probabil ca deja ai gasit biletul de avion. Este un avion privat, pe care ti l-am pus la dispozitie. Asa ca, fa-ti bagajele. Pe la pranz o sa vina si o masina sa te ajute cu bagajele, si nu uita sa-l iei si pe micut cu tine. Te astept cu mare drag, si cu multa nerabdare. Abea astept sa te strang in brate si sa fac tot ceea ce imi propusesem sa fac in aceasta dimineata superba, insa nu am reusit. Si abea astept sa-l vad si pe dragul nostru copilas. Tata... Nu as fi crezut vreodata ca ai putea sa-i povestesti despre mine, dar ai facut-o. Nici nu sti ce nerabdator sunt sa-l cunosc mai bine, sa-mi cunosc micutul, si sa-ti multumesc asa cum stiu eu pentru ca, in ciuda faptului ca am fost un nenorocit fara inima pana acum, ai nascut copilul meu, copilul tau, copilul nostru.
Cu cea mai mare dragoste,
Sasuke al tau pentru totdeauna"

Dupa ce am terminat, am recitit biletul si am zambit. Imi placea cum suna. L-am luat pe micut si l-am dus inapoi in camera sa. Am pus pe mine geaca si inainte sa plec m-am asezat langa rozalia mea. I-am saturat fruntea, apoi i-am bus biletul pe perna de alaturi. M-am cautat prin buzunare si am gasit si biletul de avion. L-am pus langa celalalt bilet, apoi am plecat spre aeroport.
[Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go3_400.gif] [Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go5_400.gif]



Răspunsuri în acest subiect
Paradiso Girls - de Miky sweetie :3 - 05-05-2011, 06:07 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 05-05-2011, 08:49 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 06-05-2011, 10:28 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 11-05-2011, 09:07 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Sho-Yo - 14-05-2011, 09:13 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 15-05-2011, 07:45 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 15-05-2011, 08:39 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Sho-Yo - 16-05-2011, 08:19 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 21-05-2011, 01:54 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 22-05-2011, 08:08 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 22-05-2011, 08:26 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 23-05-2011, 09:04 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Flash - 24-05-2011, 07:42 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 25-05-2011, 05:37 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 26-05-2011, 10:57 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 02-06-2011, 08:53 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Nywa - 02-07-2011, 01:07 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 02-06-2011, 09:18 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Sho-Yo - 03-06-2011, 06:40 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Capsunica - 04-06-2011, 04:29 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 04-06-2011, 06:28 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Daria - 12-06-2011, 12:22 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 12-06-2011, 12:27 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 12-06-2011, 02:18 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 24-06-2011, 07:04 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Daria - 24-06-2011, 07:28 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 27-06-2011, 10:06 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 28-06-2011, 11:30 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Capsunica - 30-06-2011, 12:39 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Piersicuta - 22-07-2011, 09:20 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 22-07-2011, 10:04 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 22-07-2011, 03:26 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Sho-Yo - 23-07-2011, 12:03 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 08-09-2011, 10:50 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 08-09-2011, 12:58 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Piersicuta - 09-09-2011, 09:52 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 28-09-2011, 10:10 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Piersicuta - 29-09-2011, 03:08 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Daria - 04-10-2011, 12:19 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 19-11-2011, 03:35 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 20-11-2011, 03:49 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 18-12-2011, 11:58 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Sho-Yo - 19-12-2011, 10:24 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Piersicuta - 30-12-2011, 02:23 PM
RE: Paradiso Girls - de ^Ciresica^ - 19-01-2013, 08:28 PM
RE: Paradiso Girls - de Ayumi Michaelis - 20-01-2013, 12:58 AM
RE: Paradiso Girls - de blurose - 02-02-2013, 05:58 PM
RE: Paradiso Girls - de Maria - 09-03-2013, 08:57 AM
RE: Paradiso Girls - de Miky sweetie :3 - 12-03-2013, 11:57 PM
RE: Paradiso Girls - de dany - 14-03-2013, 09:02 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Paradiso Girls [SasuSaku +18] Rose ^^ 7 4.291 14-08-2011, 07:52 PM
Ultimul răspuns: Pคnđค.
  [split] Paradiso Girls [SasuSaku +18] Sho-Yo 4 2.870 27-06-2011, 01:55 PM
Ultimul răspuns: Roses.on.fire
  Paradiso Girl's +18 Mishelle 9 10.281 27-05-2010, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Sin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)