Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Eat your Kimchi

#1
Bănuiesc că mulți dintre voi ,fani kpop îi știți pe Simon și pe Martina/Eat Your Kimichi ..care au o emisune pe youtube numită K-Pop Music Monday.
[ Pentru cei care nu știu despre ce este vorba,am să pun câteva link-uri cu 2-3 video-uri de ale lor ]

Kpop Music Mondays: Lucifer
Kpop Music Mondays: High High
Kpop Music Mondays: Perfection

Aceștia sunt căsătoriți și lucreză ca profesori de engleză în Coreea de Sud. Video-urile lor în general sunt legate de Coreea,comentează despre melodiile kpop pe care lumea le solicită și mai ales despre engleza lor,la fiecare melodie dau câte o melodie.Nu sunt rautacioși,ci fac asta din distracție mai ales că ei adoră acest gen de muzica și artiștii,de exemplu Martina il adoră pe TOP .Anyway pe mine amuză când văd ce îi duce capul să facă.Am dat de ei datorită unei prietene care mi-a aratat ce video au făcut cei 2 despre Lucifer 24 și am murit de râs.


Deci,ce părere aveți despre ei?Cum vi se par ca persoane?Dar comentariile lor?

Apropo,sigur o să vă placă video ăsta cu Simon și Martina în backstage,multi cântareți kpop îi recunosc pe EAT YOUR KIMCHI .

Backstage with Kpop Idols at Inkigayo - http://www.youtube.com/watch?v=8_8wBoPuA...r_embedded
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]




Răspunsuri în acest subiect
Eat your Kimchi - de SooMin - 28-04-2011, 03:40 PM
RE: Eat your Kimchi - de Aerith - 24-08-2011, 02:29 AM
RE: Eat your Kimchi - de Zuza. - 24-08-2011, 03:40 PM
RE: Eat your Kimchi - de Yun. - 26-06-2012, 02:40 AM
RE: Eat your Kimchi - de Aerith - 15-10-2012, 10:48 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)