Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The only thing that I care (Tweety and Ame )

#12
Da, se pare că am ajuns şi eu. Merci că m-ai anunţat. Ei bine..e interesant ce aveţi voi aici, dar să le iau pe rând.
Titlul mi se pare puţintel lung, dar e drăguţ, pot să spun că-mi place.
Ideea e destul de bună, două fete total diferite care devin prietene. Nice.
Greşeli aţi avut, dar doar de tastare, neatenţie. :] Ceea ce am observat este că uneori mai repetaţi cuvintele, nu mai ştiu unde. În fine, se mai întâmplă. :]
Descriere aveţi, deşi mai mult vă axaţi pe sentimente, din câte văd. Dialogul nu este sec, Slavă Cerului, iar naraţiunea este bună. Acţiunea nu mi se pare grăbită, deşi aveţi unele momente când se mai întâmplă. Oricum, toată lumea păţeşte..
Ca şi conţinut, e bun. Adică, mi se pare că s-au împrietenit puţintel cam repede. Adică, abea s-au cunoscut. Ah, probabil e ceva la mijloc sau nu ştiu.:]]
Nu prea pricep care-i treaba cu 'viziunea' (dacă o pot numi aşa) a Lannei, dar mă gândesc că urmează să ne luminaţi cu capitolele ce vor veni. :]]
Îmi place personalitatea Lannei. Pare cu capul în nori, zvăpăiată şi foarte nebunatică. Helena pare ceva mai retrasă, dar am impresia că se vor completa. :]]
Sunt curioasă ce se va mai întâmpla, nu cred că ne veţi lăsa doar cu două prietene foarte bune. Va mai fii ceva nou, nu-i aşa?
Ei bine, uite cum s-a dus şi inspiraţia mea. Sughit şi deja devine enervant, habar nu am cine mă pomeneşte! :]] Da, în fine.
Aştept următoarea parte, sper să mă anunţaţi. Baftă pe mai departe!
*Hugs`*
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?



Răspunsuri în acest subiect
RE: The only thing that I care (Tweety and Ame ) - de Candy_Girl_Love. - 26-06-2011, 03:03 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [+15] That F***ing Thing Called Love Googga 4 3.212 02-12-2011, 11:25 PM
Ultimul răspuns: Leontina
  The best damn thing [shounen-ai/yaoi] Michyio 2 2.915 09-07-2010, 03:48 PM
Ultimul răspuns: Alixa


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)