Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The only thing that I care (Tweety and Ame )

#11
'Ello there ^^ Cum promisesem, sunt aici ^^

Wow, ce capitol interesant. Faza cu moartea tatalui Lannei a fost super, mi-a placut. Sentimentele ei au fost descrise bine in acel moment, desi puteai spune putin mai mult cum arata tatal sau, nu doar ca era acoperit de sange. Asa, revenind, ai greseli de tastare, majoritatea sunt de tastare, insa nu stau sa le enumar acum. A da, nu exista verbul "a vroi", deci nici forma "vroiam" -> "Vroiam sa ii arat lucruri noi..." . Forma corecta e verbului este "a voi"-> "voiam" -> "Voiam sa ii arat lucruri noi..." Lasand asta la o parte, dialogul nu este in cantitati enorme si nu e nici sec, e bun, actiunea nu mi se pare grabita, parerea mea. Cu descrierea stai bine, la fel si Ame.
Well, astept continuarea din partea surioarei mele, Ame, si sunt curioasa ce se va intampla mai departe. Cine l-a omorat pe tatal Lannei? Oare chiar e mort sau e o halucinatie? Oare vor fi ele in siguranta? Ce se va intampla depinde de voi.
So, gambate Ame si scrie urmatorul capitol cat mai repede.

Zbye~
Time you enjoy wasting, was not wasted.



Răspunsuri în acest subiect
RE: The only thing that I care (Tweety and Ame ) - de Camelie. - 26-06-2011, 01:08 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [+15] That F***ing Thing Called Love Googga 4 3.225 02-12-2011, 11:25 PM
Ultimul răspuns: Leontina
  The best damn thing [shounen-ai/yaoi] Michyio 2 2.926 09-07-2010, 03:48 PM
Ultimul răspuns: Alixa


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)